کد خبر: 1786856/13 زمان: 21:17   1400/07/28 بازدید: 18,909

مهدی‌پور: نیاز به هافبک جدید نداریم

هافبک استقلال معتقد است نیاز به اضافه شدن بازیکن جدید در پست او ندارند.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی مهدی‌پور پس از برتری استقلال مقابل هوادار در نخستین بازی فصل، در خصوص دلیل تکرار پنالتی وریا غفوری عنوان کرد: داور گفت یک بازیکن وارد محوطه شده و بخاطر همین دستور تکرار داده است. در لحظه برخورد هم به نظرم خطا بود، اما به نظرم کارشناسان داوری باید در این باره صحبت کنند.

 

او ادامه داد: مطمئنا تیم ما روز به روز شرایط بهتری پیدا می‌کند. شروع فصل همیشه برای تمام تیم‌ها سخت است و خدا را شکر در نخستین بازی فصل توانستیم سه امتیاز را بگیریم که از هر چیز مهم‌تر بود.

 

هافبک استقلال درباره اینکه گفته می‌شد آسیب دیدگی پیدا کرده است، گفت: یک مصدومیت جزئی در هفته گذشته داشتم که با تلاش کادر پزشکی شرایط طوری شد که بتوانم بازی کنم، اما نمی‌توانستم ۹۰ دقیقه بازی کنم.

 

مهدی‌پور یادآور شد: در هفته اول هستیم و صحبت درباره قهرمانی زود است، اما انتظاری که از استقلال وجود دارد، این است که برای قهرمانی بجنگد و تلاش کند. قطعا بازیکنان هم غیر از قهرمانی به چیزی فکر نمی‌کنند و ان‌شاالله بتوانیم هواداران عزیزمان را خوشحال کنیم.

 

او با بیان اینکه خط هافبک ما شرایط بدی ندارد، گفت: در قسمتی که من هستم، بازیکنان خوبی جذب شدند و نفراتی هم از سال گذشته مانده‌اند. مسعود ریگی از استقلال رفت که زبیر نیک‌نفس جانشین او شد. فکر نمی‌کنم در پست هافبک مشکل خاصی وجود داشته باشد و همه بازیکنان با نظر کادر فنی جذب شدند.

 

هافبک استقلال در پاسخ به اینکه شرایط این باشگاه پس از تغییر مدیریت بهتر شده یا خیر، عنوان کرد: اگر اتفاق مثبتی در باشگاه بیفتد، اولین نفر ما بازیکنان احساس می‌کنیم. همین که کادر مدیریتی باشگاه ۱۰۰ درصد تلاش خود را به ویژه در بحث زمین تمرین انجام می‌دهد، قابل مشاهده است.

 

مهدی‌پور درباره پرداخت مطالبات بازیکنان استقلال گفت: یک پولی به حساب بازیکنان آمده که نمی‌دانم چند درصد است، اما یک پولی به حساب بچه‌ها آمده و وضعیت ما با حضور مدیریت جدید بهتر شده است. همین که می‌بینیم مدیریت در حال تلاش است، برای ما ارزش دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.