کد خبر: 1786953/13 زمان: 13:27   1400/07/29 بازدید: 4,331

کادر فنی قدرتمندی در تیم امید داریم؛

نخودکار: بازی با تراکتور تمام شد و رفت

بازیکن تیم امید از کادر فنی قوی امیدهای ایران که مهدی مهدوی‌کیا تشکیل داده صحبت می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، حسین نخودکار در مورد پیروزی پُر گل گل‌گهر مقابل سرخ‌پوشان تبریز به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر روز گذشته خیلی خوب بود و ما خوشحال هستیم در بازی اول توانستیم یک شروع خیلی خوب داشته باشیم و قدرتمان را نشان دادم ولی این بازی هرچه بود تمام شد و از این لحظه فکر و ذکرمان دیدار با فجر سپاسی است. ان‌شاالله همین روند را ادامه دهیم و به هدفی که داریم برسیم.

 

او در مورد میدان دادن امیر قلعه‌نویی به جوان ها و اینکه با این حساب او هم به بازی کردن امیدوار است یا خیر ادامه داد: 100 درصد به بازی کردن امیدوارم. من به خواست آقای قلعه‌نویی به گل گهر آمدم و او این را نشان داده به دنبال فرصت دادن به جوان ها است و قطعا امیر خان خیلی به من اعتقاد دارد و انشاالله بتوانم جواب محبتش را بدهم.

 

این بازیکن که در لیست تیم ملی امید حضور دارد در این خصوص توضیح داد: بعد از بازی به اردو اضافه شدم و بعد از اینکه تست کرونا داریم ۳۰ مهرماه به تاجیکستان پرواز می کنیم تا در مسابقات تاشکند شرکت کنیم‌. خدا را شکر تیم خیلی خوبی داریم و آقای مهدوی کیا به واسطه حضور چند ساله در آلمان علم بالایی دارد و شخصا خیلی چیزها از او یاد گرفتم و نکته مهم این که دستیاران خیلی خوبی دارد. یک دستیار هلندی دارد و یک بدنساز و یک مربی گلر داریم  که قبلا در تیم هامبورگ بودند و کادر خیلی خوبی داریم. ان‌شاالله با روندی که فدراسیون فوتبال در پیش گرفته امسال به المپیک صعود کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.