کد خبر: 1786968/58 زمان: 14:16   1400/07/29 بازدید: 28,499

ساعتی پس از باز شدن پنجره؛

حضور زنوزی در تمرین تراکتور (عکس)

مالک باشگاه تراکتور ساعتی پیش در تمرین سرخ پوشان حضور یافت.

به گزارش ورزش سه، محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور که بعد از مدت ها به ایران برگشته است، ساعتی پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه و کمتر از 24 ساعت از بعد از شکست سنگین 4 بر یک شاگردان فیروز کریمی مقابل گل گهر در تمرین سرخ پوشان حضور یافت.

 

تمرین امروز ظهر تراکتوری ها که یک برنامه سبک ریکاوری بود با حضور محمدرضا زنوزی حالتی متفاوت به خود گرفت و بازیکنان تراکتور با حضور در کنار زمین با مالک باشگاه دیدار و گفت و گو کردند.

 

 

محمدرضا زنوزی با وجود شایعات و حواشی اخیر اعلام کرده که قصد واگذاری تراکتور را ندارد و پرداخت بدهی سنگین باشگاه به 4 بازیکن خارجی نشان داد که در این تصمیم خود مصمم است.

 

 

تراکتور روز گذشته در شرایطی که به دلیل بسته بودن پنجره اش نتوانسته بود از بازیکنان جدید خود استفاده کند، نمایش ضعیفی مقابل گل گهر داشت و با نتیجه 4 بر یک از این تیم شکست خورد. یک روز بعد از این شکست اما سرانجام پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه تراکتور باز شد تا کریمی از هفته آینده با تیم کامل خود به مصاف حریفان برود.

 

 

بعد از اینکه محمدرضا زنوزی با بازیکنان تراکتور دیدار و خوش و بش کرد، فیروز کریمی شاگردانش را در گوشه ای از زمین جمع کرد و بعد از انجام صحبت های ابتدایی او، محمدرضا زنوزی در مورد شرایط تیم با بازیکنان و دیگر اعضای تیم به گفت و گو پرداخت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.