کد خبر: 1787065/58 زمان: 00:36   1400/07/30 بازدید: 27,172

لیگ کنفرانس اروپا؛

سوپر گل اللهیار در اولین برد اروپایی زوریا

زوریا با سوپر گل ستاره ایران خود اولین برد خود را در لیگ کنفرانس اروپا کسب کرد.

به گزارش ورزش سه تیم فوتبال زوریا لوهانسک در چارچوب هفته سوم لیگ کنفرانس اروپا، از ساعت ۲۲:۳۰ امشب در ورزشگاه ناسیونالن واسیل لفسکی به مصاف زسکا صوفیه بلغارستان رفت.

 

زوریا در بازی امشب هر دو بازیکن ایرانی خود اللهیار صیادمنش و شهاب زاهدی را در ترکیب اصلی داشت. 

 

اللهیار صیادمنش پس از حضور ثابت در دو مسابقه تیمش در لیگ کنفرانس اروپا، امشب هم جزو ۱۱ بازیکن اصلی زوریا لوهانسک اوکراین بود و موفق شد برای تیم گلزنی کند.

 

شهاب زاهدی، دیگر مهاجم ایرانی زوریا لوهانسک نیز پس از حضور ۷۲ دقیقه‌ای در دیدار اخیرشان در لیگ برتر اوکراین مقابل شاختار دونتسک، امشب هم برابر زسکا صوفیه بلغارستان در ترکیب ابتدایی حضور داشت.

 

زوریا لوهانسک اوکراین که با دو شکست پیاپی در لیگ کنفرانس اروپا، بدون امتیاز در قعر جدول گروه C قرار گرفته بود  در بازی امشب چاره ای جز برد نداشت و موفق شد با تک گل ستاره ایرانی خود از سد زسکا صوفیه گذشت تا جای این تیم را در رده سوم جدول رده بندی بگیرد.

 

بازی دو تیم در نیمه اول گلی به همراه نداشت و 0-0 به پایان رسید. در دقیقه 64 شاهد به ثمر رسیدن تک گل این بازی بودیم؛ جایی که اللهار صیادمنش در گوشه سمت چپ زمین صاحب توپ شد و پس از چند قدم کوتاه از روی خط محوطه جریمه حریف در حالی که زاویه چندان مناسبی برای شوتزنی نداشت دروازه را هدف گرفت. توپ با یک کات زیبا به دور از دستان دروازه بان زسکا وارد دروازه شد تا با همین تک گل، اولین برد زوریا در لیگ کنفرانس به دست بیاید.


 
زوریا با کسب سه امتیاز بازی امروز پایین تر از بودوگلیمت و رم که به ترتیب 7 و 6 امتیاز دارند در مکان سوم جدول رده بندی گروه C لیگ کنفرانس اروپا قرار دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.