کد خبر: 1787130/57 زمان: 13:55   1400/07/30 بازدید: 15,120

جای خالی هیچ بازیکنی حس نخواهد شد؛

مقابل استقلال با تمام وجود بازی می‌کنیم

یک ضربه فرصت طلبانه در ثانیه‌های پایانی بازی هفته اول؛ این بهترین شروع برای عارف رستمی است.

به گزارش "ورزش سه"، ذوب آهن موفق شد با تک گل عارف رستمی در هفته اول مقابل نفت آبادان پیروز شود و سه امتیاز کسب کند. عارف رستمی در اولین تجربه بازی در تیم ذوب آهن یک گل به ثمر رساند. این مهاجم در ابتدا گفت: ما مزد دوماه تلاش را گرفتیم و پیشرفت خیلی سنگینی داشتیم و بازی دوستانه و بدنسازی سنگین انجام دادیم. با این برد توانستیم مزد این دوماه بگیریم. بازی جانداری بود و در طول بازی موقعیت آنچنانی به حریف نداده بودیم و فقط از روی ضربه ایستگاهی توانستند حمله کنند. موقعیت داشتیم به تیرک زدیم ولی خداراشکر توانستم سه امتیاز بگیریم.

 

او ادامه داد:  بعد از اینکه به زمین آمدم خیلی به تیم کمک کردم. بازیکنانی که ۹۰ دقیقه در زمین بودند خیلی زحمت کشیدند و همه پرقدرت و با جنگندگی بالا بازی کردند. قسمت این بود گل را من بزنم و زحمات بچه‌ها به ثمر بنشیند.

 

او همچنین در خصوص خط و نشان برای آقای گلی گفت: خداراشکر توانستم این بازی گل بزنم و روند گل زنی را شروع کنم و امیدوارم تداوم داشته باشد. فقط می‌خواهم به تیم کمک کنم و گل و پاس گل بدهم و روحیه تیم خوب شود و من از نظر فنی خوب باشم.

 

او در مورد بازی با استقلال و نبود چند بازیکن امید گفت گفت: بازی حساسی است و آنها تیم پرطرفداری هستند. از نظر تیمی شیفت خوبی داریم و برای برد به بازی می‌رویم. بعضی بازیکنان از تیم ها باید به تیم امید بروند ولی انقدر بازیکنان قوی هستند که جای خالی کسی حس نمی‌شود و بازیکنان ما با تمام وجود بازی می‌کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.