کد خبر: 1787221/58 زمان: 20:26   1400/07/30 بازدید: 15,782

تلاش‌های بی‌ثمر دونده فولاد؛

شماره سه، ساسان در سد سید جلال (عکس)

وینگر تیم فولاد خوزستان با وجود دوندگی بسیار نتوانست تیمش را از شکست خانگی نجات دهد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فولاد در اولین بازی خود در لیگ بیست و یکم مقابل میهمانش پرسپولیس با نتیجه سه بر یک شکست خورد. قهرمان جام حذفی فصل گذشته که با حفظ ستاره هایی چون ساسان انصاری، شیمبا و پاتوسی به دنبال رقم زدن شروعی خوب در فصل جدید بود در رسیدن به این مهم ناکام ماند و تلاش ستاره های این تیم هم راه به جایی نبرد.

 

یکی از چهره هایی که عبدالله ویسی امید زیادی به درخشش او داشت، ساسان انصاری بود؛ وینگر باتجربه فولاد که قرارداد خود را به مدت دو سال با این تیم تمدید کرده در این فصل هم شماره 3 را برای خود انتخاب کرده است؛ شماره ای که پس از ترک پرسپولیس در لیگ شانزدهم آن را در فولاد به تن کرده بود.

 

 

ساسان انصاری در طول بازی امشب یکی از فعال ترین بازیکنان فولاد بود و با دوندگی بسیار سعی در نفوذ به عمق دفاع پرسپولیس و موقعیت سازی برای خود و دیگر عناصر تهاجمی تیم فولاد داشت؛ سد محکمی به نام سید جلال حسینی اما در نبرد تن به تن با وینگر فولاد موفق تر عمل کرد و اجازه خودنمایی به این بازیکن را نداد.

 

ساسان انصاری که نامش در ترکیب اصلی فولاد دیده می شد، تا پایان مسابقه نیز در میدان حضور داشت و به ویژه در نیمه دوم که فولاد از پرسپولیس عقب افتاده بود، تلاش زیادی کرد تا در فاز تهاجمی به نفع تیمش کار کند ولی موفق به این کار نشد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.