کد خبر: 1787259/13 زمان: 23:15   1400/07/30 بازدید: 25,522

محرابی: انتقال منشا به مس پیگیری حقوقی می‌شود

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اعلام کرد روند انتقال مهاجم نیجریه‌ای به مس رفسنجان را به‌صورت حقوقی پیگیری می‌کنند.

به گزارش "ورزش سه"، حمید محرابی در گفت‌وگو با رسانه باشگاه آلومینیوم با اشاره به خبر انتقال گادوین منشا به مس رفسنجان گفت: باشگاه آلومینیوم طی یک‌ماه اخیر با این بازیکن و مدیربرنامه‌های وی مذاکرات‌اش را آغاز کرد، توافق مقدماتی به‌دست آمد و حتی پیش قرارداد نیز برای منشا ارسال شد.

 

او ادامه داد: پس از حصول توافقات مقدماتی، مکاتبات با وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال برای حضور منشا در ایران انجام شد و این بازیکن برای عقد قرارداد رسمی با باشگاه آلومینیوم به ایران آمد.

 

محرابی یادآور شد: متاسفانه این بازیکن پس از حضور در ایران، در یک اقدام غیر حرفه‌ای با باشگاه مس رفسنجان قرارداد امضا کرد که این حرکت خارج از عرف و غیر حرفه‌ای باشگاه مس و گادوین منشا قطعا توسط بخش حقوقی باشگاه آلومینیوم مورد بررسی قرار می‌گیرد و تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد.

 

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک با بیان اینکه همه مستندات در این زمینه موجود است، گفت: باشگاه آلومینیوم از حقوق خود در این زمینه به هیچ عنوان کوتاه نخواهد آمد و این انتقال و رفتار غیر حرفه‌ای باشگاه مس رفسنجان و منشا را از طریق مراجع ذی‌صلاح دنبال می‌کند و مسببان این مسئله باید غرامت این انتقال خارج از ضوابط و دور از اخلاق را بپردازند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.