کد خبر: 1787283/34 زمان: 09:58   1400/08/01 بازدید: 10,174

امیدهای ایران؛ پیش به سوی صعود (عکس) 

با اعلام تست منفی ملی پوشان زیر 23 سال ایران تمرینات این تیم به منظور حضور در بازی های مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال ایران در شهر دوشنبه آغاز شد. 

به گزارش "ورزش سه"، هوای بارانی شهر دوشنبه موجب شد تا اولین تمرین تیم امید در هوای مطبوع برگزار شود . خوشبختانه شرایط روحی و روانی خوبی در اردوی تیم زیر 23 سال ایران حکمفرماست و اگر چه مهدی مهدوی کیا در روز پایانی و انتخاب لیست برای کمک به باشگاه ها مجبور شد نام برخی از بازیکنان را خط بزند اما از نفرات حاضر در اردوی تیم امید راضی به نظر می رسد و معتقد است تیمش در صورت ارایه بازی های خوب راهی دور بعدی بازی ها می شود. 

 

بیشتر نفرات حاضر در اردوی تیم امید بازیکنان تیم های لیگ برتری هستند که در یکی دوماه اخیر در تمرینات آماده سازی و هم چنین بازی های تیم های خود حاضر بودند  خوشبختانه هم از نظر فنی و هم از نظر بدنی شرایط ایده آلی دارند. بازیکنانی چون یاسین سلمانی از سپاهان که حتی در بازی های اخیر در اردوی تیم ملی حاضر بوده است. محمد سطانی مهر از ذوب آهن، حسین نخودکار و... 

 

بازی های پیش رو فرصت خوبی است که تیم امید با صعود به دیدارهای نهایی قهرمانی زیر 23 سال آسیا یک تدارک خوب را برای صعود به المپیک پاریس پشت سر بگذارد. شاگردان مهدی مهدوی کیا برای رسیدن به این مهم انگیزه زیادی دارند چرا که برخی از آنها بازیکنان تیم ملی جوانان هستند که به بهانه کرونا حضور در دور پایانی جام ملت ها و هم چنین صعود به جام جهانی را از دست دادند. 

 

اولین بازی تیم امید در شهر دوشنبه روز سوم مهر در برابر تیم نپال خواهد بود.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.