کد خبر: 1787357/29 زمان: 16:50   1400/08/01 بازدید: 10,258

فاصله با لیورپول موقتا بیشتر شد

چلسی 7-0 نوریچ، صدرنشین انگلیس رحم ندارد

چلسی در دیداری راحت، توانست میهمانش نوریچ را با 7 گل شکست داده و صدر جدول را همچنان حفظ کند. میسون مونت با هت تریک خود ستاره برتر زمین لقب گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، چلسی صدرنشین لیگ برتر امروز در استمفورد بریج میزبانی از نوریچ را برعهده داشت.

 

 

 

 

چلسی می دانست که باید از این بازی سه امتیاز را کسب کند چرا که دیدار فردای لیورپول در زمین منچستریونایتد، بسیار دشوار است و احتمال اینکه قرمزها امتیاز از دست بدهند، بالا خواهد بود. بازی امروز بهترین فرصت برای افزایش فاصله چلسی با لیورپول رده دومی بود و آبی ها به هدف خود نیز رسیدند.

 

 

 

 

 

چلسی خیلی زود و دقیقه هشت به گل رسید. میسون مونت روی پاس جورجینیو، با یک شوت زمینی از برون محوطه جریمه به زیبایی توپ را درون دروازه جای داد تا میزبان پیش بیفتد.

 

 

 

 

 

چلسی که امروز لوکاکو و تیمو ورنر را در احتیار نداشت، تیم برتر میدان بود و نوریچ حریفی برای گفتن نداشت.

11 دقیقه بعد از ثبت گل اول، دومین گل هم از راه رسید. این بار کالوم هادسن اودوی بود که موفق به گلزنی شد. او پاس عمقی متئو کواچیچ را از گوشه چپ محوطه جریمه و در مصاف تک به تک با گلر حریف، با ضربه ای دقیق به تور چسباند تا برتری چلسی دو برابر شود.

 

 

 

 

 

سه دقیقه به اتمام نیمه اول، نوبت به گل سوم رسید. این بار میسون مونت پاس گل داد و ریس جیمز در مصاف تک به تک با گلر، توپ را به زیبایی با روی پا از روی سر او وارد دروازه کرد تا نیمه اول با برتری 3-0 ابی ها به اتمام برسند.

 

 

 

 

چلسی دقیقه 57 به گل چهارم رسید. بازهم کوواچیچ پاس گل داد و این بار بن چیلول با ضربه پای چپ زمینی خود توپ را به کنج دروازه فرستاد تا حساب کار 4-0 شود.

 

 

 

 

 

5  دقیقه بعد نوریچی ها گل به خودی زدند تا برتری چلسی به 5 برسد. ارسال از چپ هادسن اودوی را آرونس به اشتباه درون دروازه خودی جای داد.

 

 

 

 

 

دقیقه 65 کار نوریچ با اخراج بن دیویس دشوارتر هم شد.

 

دقیقه 83 برخورد توپ به دست مدافع نوریچ را داور پس از بازبینی صحنه پنالتی گرفت اما ضربه دروازه بان توانست ضربه مونت را مهار کند. با دخالت وی ای آر پنالتی تکرار شد چرا که پای دروان بان در لحظه خروج از دروازه روی خط قرار نداشت. ضربه مجدد را مونت به گل ششم چلسی تبدیل کرد.

 

 

 

 

دقیقه 92 بازی چلسی به گل هفتم هم رسید. پاس به عقب روبن لوفتوس چیک را مونت در دهانه دروازه به گل تبدیل کرد تا هت تریکش نیز تکمیل شود.

 

در نهایت چلسی این بازی را پرگل برد و 22 امتیازی شد. فاصله با لیورپول هم موقتا به 4 امتیاز افزایش یافت

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.