کد خبر: 1787375/55 زمان: 17:20   1400/08/01 بازدید: 4,766

شهرداری آستارا 1 - خوشه طلایی ساوه 0

لیگ یک / پاداش سه امتیازی برای پیوس

شاگردان فرشاد پیوس در دومین گام موفق شدند از سد حریف ساوجی خود بگذرند و نخستین پیروزی فصل را جشن بگیرند.

به گزارش "ورزش سه" تقابل شهرداری آستارا و خوشه طلایی ساوه، یکی از مسابقات حساس هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران به شمار می‌رفت؛ شاگردان فرشاد پیوس در شهرداری آستارا هفته نخست تلاش زیادی برای کسب سه امتیاز کردند اما نتوانستند مقابل خیبر خرم آباد کسب امتیاز کنند و با شکست از میدان خارج شدند و در طرف مقابل خوشه طلایی از سد ویستاتوربین تازه صعود کرده گذشت.

 

از همان ابتدای مسابقه شاگردان پیوس حملات پردامنه‌ای را روی دروازه خوشه طلایی دنبال کردند تا این‌که سرانجام پیش از آن‌که بازی به دقیقه 15 برسد، فرشید پاداش مهاجم فرصت‌طلب آستارایی‌ها موفق به گلزنی شد و توانست در دقیقه 12 گل اول بازی را به سود شاگردان پیوس بزند.

 

پس از این گل، مدیریت بازی برعهده بازیکنان شهرداری بود و در مقابل زردپوشان خوشه طلایی تلاش زیادی برای به تساوی کشانده بازی داشتند؛ این تلاش در نیمه اول بی‌ثمر بود و بازی با برتری آستارا به پایان رسید. در نیمه مربیان هم شاگردان پیوس به دنبال رسیدن به گل‌های بیشتر بودند و آن‌سوی میدان، خوشه طلایی نمی‌خواست در رشت اولین شکست خود را در فصل جدید تجربه کند.

 

با ماحصل تلاش دو تیم در پایان 90 دقیقه به همان تک گل فرشید پاداش در دقیقه 12 ختم شد تا شهرداری آستارا به اولین پیروزی فصل خود برسد و 3 امتیازی شود و آن‌سو خوشه طلایی ساوه با 3 امتیاز نخستین باخت خود را در فصل جدید لیگ یک تجربه کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.