کد خبر: 1787389/29 زمان: 18:15   1400/08/01 بازدید: 13,104

جورجو کیه‌لینی:

بونوچی از یوونتوس باید به رئال می رفت، نه میلان

کاپیتان یووه معتقد است جدایی لئو بونوچی از این باشگاه تنها به مقصد رئال منطقی جلوه می کرد.

به گزارش "ورزش سه"، لئوناردو بونوچی تابستان سال 2017 پس از اختلاف پیدا کردن با ماسیمیلیانو آلگری سرمربی وقت یوونتوس، این تیم را ترک کرد و به میلان یکی از رقبای دیرینه بانوی پیر پیوست که این تصمیم احساسی او با واکنش‌های تندی از جانب هواداران یووه همراه شد طوری که آنها تا مدت‌ها پس از بازگشتش به تورین از او عصبانی بودند. بونوچی پس از یک سال به یوونتوس برگشت و قهرمانی‌هایش در سری A را با این تیم از سر گرفت.

 

 

 

 

جورجو کیه‌لینی کاپیتان یوونتوس سال گذشته در کتاب بیوگرافی اش تصمیم بونوچی برای پیوستن به میلان را اشتباه توصیف و اعتراف کرد که تلاش کرده بود او را از این کار منع کند که موفق نشد. 

 

 

 

 

او در مصاحبه جدید خود گفت که تنها اگر بونوچی به رئال می پیوست، او را می بخشید:« وقتی لئو در سال 2017 به من گفت که یووه را ترک می کند، بسیار ناامید شدم. شما باید انتخاب های زندگی دیگران را قبول کنید، اما اگر او در آن سال به تنهایی به تعطیلات نمی رفت و ما با هم به تعطیلات رفته بودیم، به نظر من او به میلان نمی رفت. من به او می گفتم که اشتباه می کند، میلان، با تمام احترام، رئال مادرید نیست. در واقع او خیلی زود متوجه اشتباه خود شد.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.