کد خبر: 1787426/42 زمان: 20:24   1400/08/01 بازدید: 31,728

خون پیرمرد به جوش آمد؛ جبران سریع! (عکس)

واتفورد با هدایت کلودیو رانیری در دومین هفته حضور این سرمربی به برتری بزرگی دست یافت.

به گزارش "ورزش سه"، سن و سال برای کلودیو رانیری معنا ندارد و این سرمربی ایتالیایی که ماه آینده 70 ساله خواهد شد، همچنان در حال درخشش روی نیمکت مربیگری بوده و در تجربه تازه خود نیز خیلی زود به یک پیروزی بزرگ دست یافته است.

 

کلودیو رانیری در اولین بازی خود روی نیمکت واتفورد مقابل لیورپول و در خانه با نتیجه سنگین 0-5 شکست خورده بود تا از همان ابتدا انتقاداتی نسبت به عملکرد این سرمربی باتجربه مطرح شود. اما امروز واتفورد در دومین تجربه سرمربیگری رانیری در این باشگاه دست به کار بزرگی زده و موفق شد به برتری پرگل 2-5 در خانه اورتون دست پیدا بکند. هدایت اورتون به عهده رافا بنیتس است و این دو سرمربی باتجربه هر دو در گذشته در لیگ ایتالیا نیز مربیگری کرده بودند.

 

جالب اینجاست واتفورد تا دقیقه 77 و در استادیوم گودیسون پارک 2-1 از اورتون عقب بودند، اما یوراج کوچکا، هافبک سابق پارما موفق به زدن گل تساوی شد. ناگهان شرایط بازی به کلی تغییر کرد و واتفورد در 13 دقیقه با دبل جاشوا کینگ و تک گل دنیس به سه گل دیگر دست یافته و در مجموع موفق به کسب برتری درخشان 2-5 در خانه حریف شد. جاشوا کینگ در نیمه اول نیز یک بار موفق به گلزنی شده و در این دیدار هت تریک کرد.  واتفورد متعلق به خانواده پوزو است که مالکیت باشگاه اودینزه در لیگ ایتالیا را نیز در دست دارد.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.