کد خبر: 1787429/52 زمان: 20:42   1400/08/01 بازدید: 20,851

خشم مورینیو؛ شما در سری‌بی هم نمی‌توانید بازی کنید

کوریره دلو اسپورت صحبت های ژوزه مورینیو به بازیکنانش که همراه با عصبانیت بوده را فاش کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، رم پنجشنبه شب در چارچوب رقابت‌های لیگ کنفرانس اروپا به مصاف تیم نه چندان شناخته شده بودو گلیمت نروژ رفت و نهایتاً با نتیجه عجیب و غریب 6-1 در برابر حریف خود تحقیر شد تا آقای خاص یکی از سنگین ترین شکست های تاریخ مربیگری خود را تجربه کرده باشد.

 

اما ژوزه مورینیو بعد از شکست عجیب برابر تیم نروژی اعلام کرد که هرگز از عملکرد حریف تحت تاثیر قرار نگرفته چراکه تیم اول بودو از تیم دوم رم قدرتمند تر بوده و همین موضوع باعث رقم خوردن این نتیجه شده است. همچنین مورینیو در بخش دیگری از صحبت‌های خود تاکید کرد که رم تیم خوبی دارد اما از ترکیب خوبی برخوردار نیست.

 

 

 

 

در همین راستا اکنون نشریه کوریره دلو اسپرت مدعی شده که ژوزه مورینیو هم بین دو نیمه و هم بعد از بازی از عملکرد شاگردانش بسیار خشمگین و عصبانی بوده و خطاب به آنها گفته است: "در میان شما کسانی هستند که حتی نمی توانند در همین لیگ نروژ و یا سری بی بازی کنند."

 

گفتنی است رم فردا به مصاف تیم صدرنشین ناپولی خواهد رفت و پیروزی در این مسابقه می تواند تا حدودی جالوروسی را از شوک به وجود آمده خارج کند و مورینیو نیز امیدوار است که تیمش در این بازی واکنش مناسبی از خود نشان دهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.