کد خبر: 1787455/55 زمان: 00:05   1400/08/02 بازدید: 84,330

شیربیگی-کریمی، تلفیقی از برترین بازیکن و گلزن آسیا؛

مخوف‌ترین زوج فوتسال بانوان آسیا در سلوی الصباح

مدیران تیم سلوی الصباح کویت موفق شدند تا با دو بازیکن ایرانی به صورت رسمی به توافق برسند و تیمی قدرتمند را برای فصل جدید لیگ فوتسال زنان کویت مهیا کنند.

به گزارش "ورزش سه" ساعتی پیش تیم سلوی الصباح کویت در شرایطی در هفته دوم لیگ برتر فوتسال زنان کویت به میدان رفت که این مسابقه در مقابل تیم فتیات العیون یک شگفتانه ویژه داشت و آن‌هم رونمایی تیم سلوی از ستاره ایرانی در ترکیب خود بود؛ فرشته کریمی. برترین بازیکن فوتسال زنان آسیا که برای فصل جدید با مدیران باشگاه کویتی به توافق رسیده و امروز هم در اولین تجربه بازی خود برای این تیم هر چند نتوانست جلوی شکست تیمش را بگیرد اما اولین پاس‌گل خود را در فصل جدید به ثمر رساند.

 

 

فرشته کریمی اما تنها ستاره ایرانی سلوی الصباح نخواهد بود، چرا که مدیران این باشگاه خانم گل فصول گذشته لیگ برتر فوتسال زنان ایران و هم‌چنین خانم فوتسال آسیا را هم زیرنظر گرفته بودند و با سارا شیربیگی هم به توافق نهایی رسیده‌اند و تا او هم در لیگ امسال کویت در کنار کریمی و غلامی تجربه لژیونر شدن را به دست آورد.

 

 

تیم سلوی الصباح هر دو مسابقه آغازین خود در فصل جدید را واگذار کرده اما بدون‌شک حضور زوج فرشته کریمی-سارا شیربیگی که در تیم ملی در کنار یکدیگر توانستند دو قهرمانی آسیا را رقم بزنند، می‌تواند این تیم را از شرایط بحرانی خارج کند و به یکی از مدعیان قهرمانی در فصل جدید لیگ برتر فوتسال زنان کویت تبدیل کند.

 

 

سلوی الصباح در کنار جذب دو ستاره ایرانی رو به جوانگرایی آورده و از بازیکنان زیر 23 سال استفاده کرده تا مسئولیت فرشته کریمی و سارا شیربیگی در این تیم بیش از پیش باشد؛ کریمی در هفته دوم برای تیمش بازی کرد اما هنوز ویزای شیربیگی صادر نشده و نتوانسته به کشور کویت برود و به جمع همبازیان خود در تیم سلوی الصباح بپیوندد.

 

 

 

بدون‌شک با رفع مشکل اعزام شیربیگی به کویت، شکل‌گیری زوج او در کنار فرشته کریمی می‌توان روزهای جذابی را برای لیگ فوتسال زنان کویت رقم بزند؛ چرا که این دو ستاره فوتسال زنان به جز تیم ملی در عرصه باشگاهی با یکدیگر هم‌تیمی نبودند اما حالا در لیگ کویت در قامت دو لژیونر قرار است کنار همدیگر به میدان بروند و در لباس نارنجی تیم سلوی الصباح بدرخشند.

 

 

 

باید دید فرشته کریمی و سارا شیربیگی تا پایان لیگ کویت چه عملکردی را خواهند داشت و آیا می‌توانند طعم شیرین قهرمانی در لیگ فوتسال زنان کویت را بچشند یا خیر، بدون‌شک در ثبت این انتقال و هم‌تیمی شدن این دو ستاره ایرانی نباید نقش پررنگ شهرزاد مظفر سرمربی سابق تیم ملی فوتسال زنان که این روزها در کویت مسئولیت تیم ملی این کشور را دارد نادیده گرفت.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.