کد خبر: 1787478/34 زمان: 09:50   1400/08/02 بازدید: 3,466

واکنش محمود زاده به دیدارهای برگزار نشده لیگ یک 

در هفته نخست بازی های دسته اول دو دیدار انجام نشد. دیدار شمس آذر قزوین در برابر مس کرمان و مسابقه پارس جنوبی جم در برابر مس شهر بابک. 

به گزارش "ورزش سه"، فریبرز محمود زاده در پاسخ به این سوال که این بازی ها تکرار و یا نتایج آن 3-0 به سود تیم های مس کرمان  مس شهر بابک اعلام می شود؟ گفت: « ان‌شاالله روز دوشنبه و در اولین ساعت اداری گزارش مبسوط خودمان را به کمیته انضباطی ارائه می‌دهیم. در مورد تکرار یا نتیجه بازی اظهارنظری نمی‌کنیم و فقط فرایند را به کمیته انضباطی توضیح می‌دهیم. پس از آن منتظر رأی این کمیته می‌مانیم و ان‌شاالله ظرف یکی دو هفته آینده این مسئله مشخص خواهد شد.»

 

تیم پارس جنوبی جم به دلیل پنجره بسته از سوی فیفا نتوانست مهیای حضور در بازی با مس شهر بابک شود و شمس آذر قزوین هم به این دلیل که خرید امتیازش از سوی هیات فوتبال استان تهران نهایی نشده بود نتوانست در هفته نخست پذیرای تیم مس کرمان باشد، با اینکه حاضر شده بود بر اساس برنامه قبلی در تهران میزبان تیم مس کرمان باشد. هم تیم مس کرمان و هم تیم مس شهر بابک برای حضور در مسابقات هفته نخست در زمین حاضر شدند و صورتجلسه این بازی ها از سوی تیم داوری تنظیم شد. بر همین اساس انتظار می رود نتایج این بازی ها از سوی کمیته انضباطی 3-0 به سود تیم های مس کرمان و مس شهربابک اعلام شود چرا که در غیر اینصورت کمیته مسابقات باید تصمیم به لغو این بازی ها می گرفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.