کد خبر: 1787488/42 زمان: 10:39   1400/08/02 بازدید: 15,427

اعتراف مورینیو: فکر نمی‌کردم چنین فاجعه‌ای رخ دهد!

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی رم در مجموع عملکرد تیمش در فصل جاری را خوب توصیف کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، جالوروسی پس از شکست عجیب 6-1 لیگ کنفرانس اروپا در نروژ مقابل بودوگلیمت، امشب در دیداری دشوار به مصاف ناپولی، صدرنشین بلامنازع لیگ ایتالیا خواهد رفت. ژوزه مورینیو، سرمربی باتجربه رم در نشست خبری پش از این دیدار حاضر شده و تاکید کرد مسئولیت این نتیجه تحقیرآمیز با خود او خواهد بود.

 

ژوزه مورینیو گفت: "ما فصل خوبی داشته ایم و البته عملکرد تیم از نتایج بهتر بوده است. ما 15 امتیاز در سری آ کسب کرده ایم و البته به نظر من مستحق امتیازات بیشتری هم بودیم. این یک بازی دشوار است، زیرا ناپولی از هشت بازی خود هشت پیروزی کسب کرده و در شرایط خوبی قرار دارد.

 

 

نتیجه ای شبیه به دیدار ما مقابل بودوگلیمت در طول زندگی یک بار اتفاق می افتد، اما فقط من مسئول این نتیجه هستم، نه بازیکنان و نه تیاگو. تصمیم گرفتم با تیمی بازی کنم که می دانستم ممکن است مغلوب شویم. البته فکر نمی کردم نتیجه به این اندازه فاجعه آمیز باشد، اما در نهایت مسئولیت با من است. من این کار را از ترس مصدومیت بیشتر بازیکنان در زمین چمن مصنوعی انجام دادم. برای هر پست دو بازیکن در اختیار ندارم. بنابراین من مسئولیت این نتیجه را بر عهده می گیرم.

 

تا آنجا که به من مربوط می شود، حتی اگر ناپولی را 6-1 شکست دهیم نیز به معنای پاک شدن اشتباهات من نیست. دفعه بعد که با بودو روبرو شویم من از همان ترکیب قدیمی استفاده خواهم کرد و ای کاش بازیکنی مصدوم نشود. من تصمیم گرفتم به بازیکنان بیشتری در نروژ استراحت دهم، این اشتباه بود و متاسفم. البته ترجیح می دهم یک بازی را 6-1 مغلوب شویم تا شش بازی را با اختلاف یک گل."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.