کد خبر: 1787491/1 زمان: 10:59   1400/08/02 بازدید: 8,306

واکنش اماراتی‌ها به ابقای فن مارویک

هواداران فوتبال امارات واکنش‌های متفاوتی به ادامه حضور برت فن مارویک هلندی روی نیمکت سرمربیگری تیم ملی این کشور در ادامه دیدارهای مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 داشته‌اند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روزنامه البیان امارات، به دنبال تصمیم فدراسیون فوتبال امارات برای ادامه همکاری با برت فن مارویک هلندی نظرسنجی درباره این موضوع برگزار کرد. براساس نتیجه این نظرسنجی 56 درصد پاسخ‌دهندگان اعلام کردند از تصمیم فدراسیون فوتبال امارات برای اخراج نکردن فن مارویک و اعتماد دوباره به این سرمربی هلندی شگفت‌زده نشده‌اند. 44 درصد دیگر نیز این تصمیم را تعجب‌برانگیز توصیف کرده‌اند.
 

حسین غلوم بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال امارات هم در این مورد گفت: من هم از ابقای فن مارویک شگفت‌زده نشدم. در مقطع کنونی زمان بسیار مهم است. پیدا کردن یک مربی جایگزین که اطمینان‌بخش باشد، آسان نیست. ما فقط کمتر از یک ماه زمان برای دو دیدار بعدی با کره جنوبی و لبنان پیش‌رو داریم.

 

در جدول رده‌بندی گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا ایران با 10 امتیاز صدرنشین است. کره جنوبی (هشت امتیاز)، لبنان (پنج امتیاز)، امارات (سه امتیاز)، عراق (سه امتیاز) و سوریه (یک امتیاز) هم رتبه‌های دوم تا ششم جدول را در اختیار دارند.

ترجمه: تسنیم

 
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.