کد خبر : 1787495 | 02 آبان 1400 ساعت 11:30 | 20,679 بازدید | 26 دیدگاه

برد بزرگی در آبادان داشتیم؛

جعفری: استقلال را شگفت‌زده می‌کنیم

هافبک ذوب‌آهن امیدوار است در دیدار با استقلال به برتری برسند.

به گزارش "ورزش سه"، سجاد جعفری با اشاره به برتری ذوب‌آهن مقابل صنعت نفت اظهار کرد: پس از یک روند آماده‌سازی طولانی و با برنامه که آقای تارتار و کادر فنی در نظر گرفته بودند، در بهترین شرایط وارد بازی با صنعت نفت شدیم و به نظرم با نمایشی کاملا بهتر از حریف خودمان به حقی که داشتیم، رسیدیم و سه امتیاز را گرفتیم.

 

او ادامه داد: گرفتن سه امتیاز در آبادان کار راحتی نیست و فکر نمی‌کنم طی یک سال اخیر تیمی به راحتی برنده شده باشد، اما خدا را شکر ما با یک بازی خیلی خوب و موقعیت‌های زیادی که خلق کردیم و حتی یکبار هم به تیرک دروازه صنعت نفت زدیم، توانستیم برنده شویم و خدا را شکر در لحظه‌های آخر یک گل زدیم.

 

هافبک تکنیکی ذوب‌آهن که جزو بهترین‌های تیمش در دیدار با صنعت نفت بود، عنوان کرد: خوشبختانه در تمرینات و بازی‌های دوستانه قبل از فصل به شرایط خوبی رسیدم و با دیگر بچه‌های تیم هماهنگ شدم. بازی در ذوب‌آهن شرایط و جو خاص خود را دارد که امیدوارم بهترین عملکردم را برای این تیم داشته باشم.

 

جعفری در خصوص دیدار حساس هفته دوم ذوب‌آهن برابر استقلال عنوان کرد: هر دو تیم در شرایط خوبی هستند و در بازی اول برنده شدند ولی ما با توجه به آمادگی بدنی و روحی بالای تیم و دستورات تاکتیکی که کادر فنی تیم می‌دهند، تمام توان خودمان را در این بازی می‌گذاریم تا استقلال را شگفت‌زده کنیم، یک نتیجه بزرگ بگیریم و دوباره دل هواداران ذوب‌آهن که مدت‌هاست یک برد بزرگ را جشن نگرفتند، شاد کنیم.

دیدگاهها