کد خبر: 1787597/42 زمان: 19:25   1400/08/02 بازدید: 12,730

نمایش کمدی مدافعان یونایتد؛ توفان لیورپول! (عکس)

لیورپول موفق شد در همان دقایق ابتدایی دو بار دروازه منچستریونایتد را باز کند.

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول امشب در استادیوم اولدترافورد به مصاف منچستریونایتد رفته و خیلی سریع و در همان دقیقه 4:42 موفق شد به گل اول دست یابد. روی پاس عمقی و زمینی محمد صلاح، گلزن مصری لیورپول بود که نبی کیتا با دروازه منچستریونایتد در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و موفق شد با ضربه ای زمینی به گوشه سمت چپ، دروازه داوید دخیا را باز کند تا لیورپول خیلی زود و قبل از دقیقه پنجم به گل اول دست یاید.

 

ضعف مدافعان منچستریونایتد و به خصوص هری مگوایر در این صحنه محسوس بود. جالب اینجاست گل نبی کیتا سریع ترین گلی بود که لیورپول در تاریخ لیگ برتر و در استادیوم اولدترافورد به ثمر رسانده است. حملات لیورپول ادامه یافت و مرسی سایدی ها در دقیقه 13 به گل اول هم دست یافتند.

 

باز هم اشتباه عجیب مدافعان یونایتد و قاطی کردن هری مگوایر و لوک شاو باعث شد توپ در سمت راست به ترنت الکساندر آرنولد برسد. ارسال زمینی این بازیکن در مقابل دروازه خالی به دیگو ژوتا رسید و او به راحتی موفق شد دومین گل تیمش را وارد دروازه یونایتد کند تا شرایط برای شیاطین سرخ دشوارتر از قبل شود. لیورپول در 10 مسابقه آخر خود در لیگ برتر تنها یک بار مغلوب منچستریونایتد شده و به نظر می رسد این روند باز هم ادامه خواهد داشت.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.