کد خبر: 1787646/1 زمان: 21:42   1400/08/02 بازدید: 12,079

تارتار: هدف ما مقابل استقلال برد است 

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: تقابل مقابل استقلال مصاف سخت و سنگینی است که برای برد در آن تلاش می‌کنیم.

به گزارش "ورزش سه" از مهر، مهدی تارتار در نشست خبری قبل از مصاف با استقلال در چارچوب هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: این بازی مصاف سخت و سنگینی برای هر دو تیم است.

 

وی افزود: هر دو تیم هفته اول را با برد پشت سر گذاشتند و با انگیزه و قدرت وارد این بازی می‌شوند و هر تیمی کمتر اشتباه کند می‌تواند برنده بازی باشد که امیدوارم این تیم ذوب آهن باشد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: تمرینات خوبی برای آماده سازی در این مسابقه کردیم و آماده مصاف با استقلال هستیم و به تیم امیدوار هستیم و بتوانیم با یک بازی هدفمند به هدف یعنی پیروزی برسیم.

وی در خصوص وضعیت داوری برای ذوب آهن تصریح کرد: بازی اول برنده شدیم اما از ناحیه داوری ضربه خوردیم اما این مسائل را به باشگاه سپردیم.

 


تارتار در خصوص وضعیت دروازه‌بانان تیمش گفت: ما نه تنها دو دروازه بان بلکه سه یا چهار دروازه بان آماده داریم، اعتقادی به سیستم چرخشی ندارم و هر هفته هر دروازه‌بان که بهتر باشد درون دروازه است.

 

وی با اشاره به حضور چند بازیکن ذوب آهن در اردو تیم ملی امید گفت: نامه‌های لازم برای زمان برگزاری این بازی به سازمان لیگ زده شده اما تمام تمرکز فعلی ما روی بازی فردا است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.