کد خبر: 1787661/58 زمان: 22:37   1400/08/02 بازدید: 25,494

ستاره ای که سرمربی فوق ستاره اش کرد؛

کلوپ – صلاح؛ طرز صحیح استفاده از یک ستاره (عکس)

ستاره لیورپول در حال نزدیک شدن به کاراکتری است که کلوپ در حال طراحی آن است؛ یک کاراکتر به نفع لیورپول و مو.

به گزارش "ورزش سه"، در دوره ای که خیلی ها معتقد هستند سولسشر نمی تواند به خوبی از ستاره های سرشناسی که دارد برای موفقیت منچستریونایتد استفاده کند، یورگن کلوپ در لیورپول با بهترین شکل ممکن پروژه احیای لیورپول، با ستاره هایی که خیلی ها آنها را تمام شده می دانستند، در لیگ جزیره می تازد.

 

هشت روز پیش بود که یورگن کلوپ به سبک همیشگی خود به ستایشی شنیدنی از ستاره مصر تیمش پرداخته و او را در صف بازیکنان بزرگی چون رونالدو و مسی قرار داد. او در مورد محمد صلاح و درخشش او در بازی با واتفورد گفته بود: او مثل مسیه؟ نه او موئه. شما نمی توانید نمایش او را با کس دیگری مقایسه کنید یا مشابهی برایش پیدا کنید. به نظر من مو بهترین در دنیاست. من او را هرروز از نزدیک تماشا می کنم. لواندوفسکی، مسی، رونالدو، امباپه و کسان دیگر هم هستند اما در این لحظه بدون هیچ شک و تردیدی این مو است که در دنیابهترین است.

 

 

 

سرمربی لیو پول با قرار دادن صلاح در بین کاندیداهای دریافت توپ طلا در حالی توجه را به سمت ستاره تیمش جلب کرد که خیلی ها از گزینه های دیگر به عنوان مدعیان دریافت توپ طلا یاد می کنند. کلوپ با این توصیف ها یک تیر و چند نشان زد؛ او اعتماد به نفسی را در ستاره تیمش ایجاد کرد که نتیجه آن را در بازی حساس امشب به خوبی دیدیم؛ صلاح در دوئل با رونالدو، یکی از مدعیان دریافت توپ طلا، برنده ای مقتدر بود.

 

در شبی که سولسشر نتوانست از ستاره های سرشناس تیمش برای موفقیت استفاده کند، این محمد صلاح بود که در میان خنده های معنی دار کلوپ مقابل منچستر هت تریک کرد تا هم لیورپول را به یک برد بزرگ برساند و هم یک قدم دیگر به فوق ستاره ای که کلوپ در حال طراحی آن است، نزدیک تر شود.

 

 

 

کلوپ این بار با سبکی دیگر در مورد فوق ستاره تیمش صحبت کرده و او را مهره ای ابدی برای لیورپول دانست: من از همین حالا می دانم که او می خواهد حرفه خود را در لیورپول به پایان برساند و از این موضوع اطلاع دارم. محمد صلاح از فوتبال بازی کردن لذت می برد و ممکن است این روند تا مدت های فراوانی ادامه پیدا کند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.