کد خبر: 1787762/41 زمان: 13:56   1400/08/03 بازدید: 4,234

تثبیت در فهرست تیم ملی هدف بعدی اسماعیلی‌فر؛

دانیال در دومین دیدار سپاهان هم پاس گل داد(عکس)

دانیال اسماعیلی‌فر مدافع راست تیم فوتبال سپاهان در دومین مسابقه متوالی هم به شکل مشابه دیدار اول موفق به ایجاد موقعیت گل برای هم تیمی هایش شد.

به گزارش "ورزش سه"، شروع رقابت‌های لیگ بیستم‌ویکم تا پایان هفته دوم برای سپاهان و بازیکنان این تیم به شکل بسیار خوبی پیش رفته و آنها علاوه بر اینکه 6 امتیاز از دو مسابقه مقابل مس رفسنجان و نفت مسجد سلیمان کسب کرده‌اند، 5 گل هم زده‌اند و با دو کلین شیت شرایط ایده‌آلی در شروع مسابقات به نمایش گذاشته اند.

 

 


در این بین اوضاع برای برخی بازیکنان سپاهان نیز در این دو مسابقه بسیار خوب پیش رفته، یکی از این بازیکنان دانیال اسماعیلی‌فر است که توانسته پس از به ثبات رسیدن در ترکیب طلایی پوشان اصفهانی و تثبیت در پست دفاع راست که با فروش مرتضی منصوری به صورت غیررسمی بر آن مهر تایید زده شد، حالا در دو مسابقه، دو پاس گل هم ارسال کند.

 

 


اولین پاس گل دانیال روی گل دوم سپاهان مقابل مس رفسنجان در جریان پیروزی 2 بر صفر این تیم ثبت شد و مدافع راست طلایی پوشان اصفهانی که نفوذ دائمی یکی از وظایف او در طول بازی با توجه به سیستم مورد استفاده تیم است، موفق شد با سانتری کوتاه و دقیق زمینه را برای به ثمر رسیدن زیباترین گل هفته که با ضربه آکروباتیک رفیعی به ثمر رسید ثبت کند. اسماعیلی فر در دومین مسابقه هم خیلی زود تاثیر مثبت خود را روی عملکرد صعودی تیم گذاشت و اینبار با ارسالی که از نزدیکی های محوطه جریمه انجام شد، شهباززاده را در موقعیت ثبت اولین گل خود در دقیقه 7 دیدار برابر نفت مسجد سلیمان قرار داد. دو گل دیگر سپاهان نیز در این مسابقه، یکی روی ضربه ریباند و دیگری با پاس سروش رفیعی ثبت شدند.

 


دانیال اسماعیلی فر در هفته ابتدایی لیگ قبل در پست دفاع راست بازی کرد، اما پس از شکست سپاهان مقابل گل گهر این بازیکن تا هفته یازدهم به بازیکنی تعویضی بدل شد که توسط نویدکیا در میانه زمین یا پست وینگر چپ و راست بازی می‌کرد. با این وجود دانیال از دیدار مقابل نفت آبادان به ترکیب اصلی رسید و توانست با عملکردی که ارائه کرد، ضمن نیمکت نشین کردن مرتضی منصوری، در اردوی تیم ملی در بحرین نیز حضور داشته باشد، اما در دو اردوی بعدی ملی پوشان غایب بوده است.

 

 


پست دفاع راست تیم ملی پس از حضور دراگان اسکوچیچ یکی از پست هایی به شمار می‌رود که ابهام در مورد آن زیاد است و حالا اسماعیلی فر امیدوار است با ادامه همین روند بتواند بار دیگر به فهرست سرمربی کروات تیم ملی راه پیدا کند و در بازی های آینده و احتمالا جام جهانی 2022 قطر یکی از مسافران مهم ترین رقابت فوتبالی جهان باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.