کد خبر: 1787811/42 زمان: 17:05   1400/08/03 بازدید: 15,853

عصبانیت شدید کومان از حمله هواداران بارسلونا

اعتراض هواداران بارسلونا به رونالد کومان باعث عصبانیت شدید سرمربی هلندی و باتجربه بلوگرانا شده است.

به گزارش "ورزش سه"، رونالد کومان، سرمربی بارسلونا پس از حمله هواداران بارسلونا در روز گذشته در پارکینگ استادیوم نوکمپ به شدت عصبانی شده است. پس از شکست 1-2 در استادیوم نوکمپ مقابل رئال مادرید بود که ماشین حامل رونالد کومان توسط هواداران ناراضی مورد هجوم قرار گرفت و بسیاری از آنها فریاد "استعفا، استعفا"، خطاب به این سرمربی هلندی سر می دادند.

 

البته باشگاه بارسلونا امروز با انتشار بیانیه ای این رفتار هواداران خود را محکوم کرده و متعهد شد که درباره عدم امنیت در پارکینگ استادیوم اختصاصی باشگاه تحقیق خواهد کرد. اما نشریه موندودپورتیوو در گزارش مدعی شد رونالدو کومان بابت این رفتار هوادار بارسلونا به شدت عصبانی شده است.

 

 

همسر این سرمربی هلندی یعنی بارتینا نیز در زمان وقوع حادثه در کنار او در خودرو نشسته بوده و از این واکنش تند هواداران بارسلونا بهت زده شده است. رونالد کومان اعلام کرده اگر به عنوان مثال نوه هایش در ماشین بودند اتفاقات بسیار بدی رخ می داده و این رفتار هواداران قابل قبول نیست.

 

البته خسارت وارده به خودروی رونالد کومان جزئی بود و تنها یکی از آینه های بغل دیگر به درستی جمع نمی شود. این در حالیست که هواداران بارسلونا به شدت خواهان برکناری این سرمربی هلندی بعد از قبول شکست در سه ال کلاسیکوی متوالی هستند و ممکن است اتفاق مشابهی در بازی های خانگی و بعدی این باشگاه نیز تکرار شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.