کد خبر: 1787863/52 زمان: 19:29   1400/08/03 بازدید: 7,090

محرومیت چهار سرمربی بزرگ از هفته دهم سری‌آ

ژوزه مورینیو، سیمونه اینزاگی، لوسیانو اسپالتی و جان پیرو گاسپرینی در هفته دهم سری‌آ نمی‌توانند تیم‌هایشان را همراهی کنند.

به گزارش "ورزش سه"، هفته نهم رقابت های سری آ بسیار جنجالی پیگیری شد و شاهد این بودیم که سرمربی تیم‌های رم، آتالانتا، ناپولی و اینتر از کنار زمین اخراج شدند تا در اتفاقی کم سابقه شاهد این موضوع باشیم که چهار سرمربی نامی در یک هفته از مسابقات از حضور روی نیمکت تیم های‌شان محروم بمانند.

 

بر این اساس ژوزه مورینیو، جان پیرو گاسپرینی، لوچیانو اسپالتی و سیمونه اینزاگی نمی‌توانند در هفته دهم رقابت‌های سری آ از کنار خط تیم هایشان را همراهی کنند. همچنین هیچ تجدید نظری در این باره وجود نخواهد داشت و هر چهار سرمربی ذکر شده غایبان این هفته از رقابت‌ها هستند.

 

 

 

 

این در حالی است که لوسیانو اسپالتی بعد از اخراج در دیدار برابر رم تاکید کرده بود که واقعاً به دنبال تشویق داور بوده و هیچ قصدی برای تمسخر نداشته است اما این توجیه مورد قبول واقع نشد. حتی سرمربی ناپولی به همراه جان پیرو گاسپرینی به پرداخت پنج هزار یورو جریمه نقدی نیز محکوم شدند. همچنین باشگاه رم به دلیل شعارهای قومی هواداران این تیم علیه ناپولی به پرداخت 10 هزار یورو محکوم شد. از طرف دیگر تحقیقات بیشتر درباره شعارهای نژادپرستانه هواداران رم علیه مهاجم ناپولی یعنی ویکتور اوسیمن نیز در جریان است.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.