کد خبر: 1787980/34 زمان: 10:41   1400/08/04 بازدید: 19,633

قطعی شدن حضور 4 لژیونر در اردوی تیم ملی 

رسانه های خارجی از حضور 4 لژیونر در اردوی تیم ملی فوتبال ایران به بهانه بازی با لبنان و سوریه در تاریخ 20 و 25 آبان خبر دادند. 

به گزارش "ورزش سه"، دقایقی پیش خبرگزاری روسیه (تاس) خبر داد که سردار آزمون برای بازی با لبنان و سوریه به اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران دعوت شده است. هم چنین سایت «to10» یونان نوشت: اسکوچیچ به بهانه بازی های آبان ماه هر سه ایرانی تیم آ.ا.ک آتن را به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت کرده است. 

 

 

 

تیم ملی فوتبال ایران در حالی مهیای این دو بازی می شود که هم اکنون با 10 امتیاز در صدر جدول گروه A قرار دارد و در صورت شکست لبنان و سوریه شمار امتیازات خود را به عدد 16 خواهد رساند. شرایط ایران در جدول رده بندی به گونه ای  است که اگر در این دو بازی امتیاز از دست ندهد در صدر جدول خواهد ماند به این خاطر که جدی ترین تعقیب کننده ایران یعنی کره جنوبی دو امتیاز از ایران عقب است. 

 

در اردوی قبلی اسکوچیچ 19 لژیونر را به اردوی تیم ملی فرا خوانده بود اما ممکن است برای این دو بازی تغییراتی در لیست تیم ملی به وجود بیاید. فعلا حضور این 4 لژیونر در اردوی تیم ملی برای بازی های آبان ماه قطعی شده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.