کد خبر: 1788013/1 زمان: 12:57   1400/08/04 بازدید: 1,776

اسبقبان عضو هیات اجرایی ؛

نعیمی خزانه دار کمیته ملی پارالمپیک شد

مجمع عمومی سالیانه کمیته ملی پارالمپیک به ریاست مریم کاظمی پور سرپرست معاونت امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، مجمع عمومی سالیانه کمیته ملی پارالمپیک امروز سه شنبه ۴ آبان به ریاست مریم کاظمی پور سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

 

در این مجمع علاوه بر ارائه گزارشات مالی و خزانه داری، انتخابات اعضای هیات اجرایی برای تعیین یک عضو باقی مانده از هیات اجرایی و خزانه دار کمیته ملی پارالمپیک با حضور محمدشروین اسبقیان، مهدی گودرزی و محمدرضا محمودخانی که برای انتخابات هیات اجرایی نامزد شده بودند انجام شد که  مهدی گودرزی پیش از رای گیری انصراف خود را از شرکت در انتخابات اعلام کرد.

همچنین نعیمه نعیمی تنها نامزد پست خزانه داری کمیته ملی پارالمپیک بود که با ۳۸ رای از ۳۹ رای ماخوذه خزانه دار کمیته ملی پارالمپیک شد.

 

در ادامه این مجمع، همچنین انتخابات اعضای هیات اجرایی با حضور ۳ کاندیدا انجام شد که محمدشروین اسبقیان با ۳۰ رای از ۳۹ رای عضو هیات اجرایی کمیته ملی پارالمپیک شد.

در پایان مجمع از هادی رضایی به دلیل فعالیت در والیبال نشسته و نخبه این رشته در جهان و سردار قاسم قاسمی به دلیل عضویت در هیات اجرایی کمیته ملی پارالمپیک و مشاور پیشین وزیر ورزش و پیگیری وی برای حل مشکل اشتغال مدال آوران پارالمپیک تقدیر به عمل آمد.

 

همچنین از زهرا نعمتی به جهت عضویت در کمیسیون ورزشکاران کمیته بین المللی پارالمپیک و پست های بین المللی که کسب کرده است تقدیر شد، اما به دلیل کسالت در مجمع حضور نداشت.

 

محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک نیز با تقدیر از زهرا نعمتی گفت: پیکیر گرفتن پست ریاست وی در کمیسیون ورزشکاران کمیته بین المللی پارالمپیک هستیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.