کد خبر: 1788027/29 زمان: 14:20   1400/08/04 بازدید: 15,451

ادعای عجیب ستاره بایرن؛ دمبله از امباپه بهتر است

سرژ گنابر یدر مستند بایرن مونیخ از عثمان دمبله به عنوان بازیکنی بهتر از کیلیان امباپه یاد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، عثمان دمبله از 4 سال پیش برای بارسا بازی می کند و پس از سه سال که درگیر مصدومیت ها بود، فصل گذشته توانست 44 بازی انجام دهد و 11 گل نیز به ثمر برساند. در باشگاه روی او برای فصول بعد نیز حساب می کنند ولی مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا باعث شد که در نقل و انتقالات تابستانی شایعاتی پیرامون جدایی اش شنیده شود‌. 

 

 

 

 

با وجود تمام این شایعاتی که مطرح شد، نهایتاً ستاره فرانسوی در نوکمپ ماندگار شد و حتی گزارش ها حاکی از آن است که باشگاه بارسلونا به دنبال این است هر طور که شده قرارداد عثمان دمبله را به شکل بلند مدت تمدید کند؛ اما با وجود اینکه این بازیکن تنها تا پایان فصل جاری با بارسا قرارداد دارد، هیچ نشانه خاصی از تمدید مشاهده نمی شود و همین موضوع آینده دمبله را با ابهام روبرو کرده است.

 

 

 

 

بارسلونا به دمبله هشدار داده است که یا قراردادش را تمدید می کند یا باید خود را برای نیمکت نشینی و حتی رفتن روی سکوها آماده کند. به فاصله کمتر از یک سال تا پایان قرارداد بیم این می رود که دمبله بدون تمدید تا پایان فصل برای بارسا بازی کند و سپس رایگان راهی تیم دیگری بشود.

 

دمبله که در یورو 2020 مصدوم شد حالا مهیای بازی شده و احتمالا هفته بعد در فهرست بارسا قرار خواهد داشت. ستاره فرانسوی سال 2017 در حالی جذب بارسا شد که این باشگاه ابتدا تمایل به در اختیار گرفتن کیلیان امباپه داشت ولی در نهایت کادر فنی وقت ترجیح داد روی دمبله حساب کند. تصمیمی که حالا بسیاری به آن انتقاد دارند.

 

 

 

 

سرژ گنابری ستاره بایرن مونیخ اما جزو کسانی است که اعتقاد دارد، دمبله نسبت به امباپه بازیکن بهتری است. او در جریان مستند "FC Bayern-Behind the Legend" از کمپانی آمازون که به زودی پخش خواهد شد، گفت:« دمبله بسیار بهتر از کیلیان امباپه است.» 

 

 

 

 

گنابری این ادعا را در گفت و گو با دو هم تیمی اش جاشوا کیمیش و توماس مولر مطرح می کند و مولر در پاسخ می گوید:«  منظورت از بهتر بودن چیست؟ اگر می توانستم مثل دمبله دریبل بزنم، من هم می توانستم بهترین باشم.»

 

مشخص نیست که منظور گنابری از بهتر بودن دمبله تنها در بحث دریبل زدن و تکنیک است یا او در مجموع دمبله را بازیکنی بهتر از امباپه می داند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.