کد خبر: 1788061/55 زمان: 16:36   1400/08/04 بازدید: 10,529

موضع فدراسیون در قبال موضوع تبلیغات محیطی

حسین شریفی سخنگوی فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد که فدراسیون فوتبال از برون‌سپاری تبلیغات استقبال خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، او که امروز برای اعلام مصوبات هیات‌رئیسه رودرروی خبرنگاران قرار گرفته بود، در پاسخ به سوال نمایندگان رسانه‌های ورزشی که چه تصمیمی فدراسیون در قبال درخواست باشگاه استقلال درباره تبلیغات محیطی دارد، گفت: آن‌چه که تا به امروز به عنوان گردش کار و شیوه‌نامه اتفاق افتاده بود، یک‌شبه اتفاق نیفتاده و براساس مصوبه، بدل به روش دریافت آگهی و اجرای در مسابقات ورزشی شده است و اگر قرار باشد این نقشه تغییر کند، باید از همان مسیر قانونی اتفاق بیفتد.

 

شریفی گفت: فدراسیون فوتبال در کل با برون‌سپاری موافق است و در مورد تبلیغات نیز از این قاعده مستثنی نیست اما این مسئله باید مسیر قانونی خود را طی کرده و به تصویب هیات‌رئیسه سازمان لیگ برسد.

او گفت: نمی‌دانم یک یا دو باشگاه یا بیشتر درخواست این تغییر را داشته‌اند اما همانطور که گفتم موضع ما پیش رفتن کار از مسیری است که قانون پیش‌بینی کرده است.

 

سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال در این‌باره توضیح داد: موضع آقای عزیزی‌خادم و بهاروند این است که این پیشنهاد از مجرای قانونی خود پیش برود و انشالله به نتیجه برسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.