کد خبر: 1788114/41 زمان: 20:54   1400/08/04 بازدید: 4,984

خطیبی: فولاد را آنالیز کردیم و برد می‌خواهیم

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک مانند عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از مصاف با فولاد خوزستان از ناشناخته بودن تیم‌ها در هفته‌های اول حرف زد.

به گزارش "ورزش سه"، رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر فولاد خوزستان که روز آینده در اراک برگزار می شود، حرف هایش را اینطور آغاز کرد: ‌

هفته دوم شرایطی است که تیم فولاد خوزستان زخم خورده است و از یک بازی که باخته به اراک آمده و به بچه ها گفتم که فریب این باخت را نخورند. 


در بخش بعدی حرف‌هایش خطیبی در مورد تیم فوتبال فولاد خوزستان صحبت کرد: تیم فولاد یک تیم خوب با مربیگری آقای ویسی است که اعتقاد دارم که ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد. از لحاظ تیمی هم فکر کنم ۷۰تا ۸۰ درصد بازیکنان سال گذشته خود را حفظ کرده است. امیدوارم که بتوانیم یک بازی خوب در مقابل فولاد به نمایش بگذاریم و هم نتیجه با خوب و یک برد خوبی داشته باشیم.


خطیبی با اشاره به اینکه تیم ویسی را آنالیز کرده، ادامه داد: آماده این بازی هستیم امیدوارم که شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که اولین بازی خانگی را به خوبی پشت سر بگذاریم. من اعتقاد دارم تا هفته پنجم و ششم تیم‌ها شناختی از هم ندارند، به دلیل اینکه نفرات تغییرات روی تیم‌های اول فصل هست و سیستم و نحوه بازی جا نمی‌افتد، ولی فیلم بازی هفته قبل را آنالیز کردیم وامیدوارم که فردا بتونیم یک بازی خوب و همراه با نتیجه خوب داشته باشیم.


سرمربی تیم آلومینیوم اراک در بخش پایانی حرف هایش درباره غایبان تیمش گفت: ما دو بازیکن مصدوم داریم. به هر حال تغییر در تمام تیم ها در ابتدای فصل هست، اما هر تیمی منجسم‌تر کارش را با ذهنیت خوب ادامه بدهد، موفق تر است. امیدوارم بچه ها این موارد را رعایت کنند و برنده از زمین مسابقه خارج شویم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.