کد خبر: 1788279/42 زمان: 19:23   1400/08/05 بازدید: 18,266

می‌خواهم منظم‌تر بازی کنم؛

خط و نشان سنگربان گران‌قیمت چلسی

کپا آریزابالاگا، دروازه بان 72 میلیون پوندی چلسی امیدوار است در ادامه فصل بیشتر در ترکیب ثابت تیمش قرار بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، کپا آریزابالاگا تا به حال در جام اتحادیه چهار بار در ترکیب چلسی قرار گرفته و سه بار این تیم با درخشش او در ضربات پنالتی راهی دور بعد شده است. دیشب این اتفاق دوباره برابر ساوتهمپتون رخ داد و کپا آریزابالاگا که نیمکت نشین ادوارد مندی شده، تا با آمادگی بیشتر در ترکیب ثابت چلسی در ادامه فصل قرار بگیرد.

 

کپا آریزابالاگا گفت: "من همیشه گفته ام سعی می کنم به بهترین شکل به تیم کمک کنم، اما در ضربات پنالتی واقعا حس خوبی دارم و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستم. البته گرفتن پنالتی کمی به تلاش و کمی به هم شانس مربوط است، اما من در کل حس مثبتی به این ضربات دارم.

 

 

البته که می‌خواهم منظم‌تر بازی کنم. آخرین بازی من نیز در جام حذفی و حدود یک ماه پیش بود. آسان نیست که چند وقت یک بار بازی کرده و شرایطی مانند یک بازیکن فیکس داشته باشید. اما سعی می کنم آماده بوده، سخت تمرین کنم و در فضای تیم حضور داشته باشم.

 

همچنین  من اعتماد توماس توخل را به خودم احساس می کنم و این واقعا مهم است. من از ابتدا حمایت توخل را حس کرده ام و فکر می کنم وقتی وارد زمین شوم آماده کمک به تیم هستم.

 

برنامه در دسامبر و ژانویه اینجا خیلی شلوغ بوده، بازی های زیادی انجام می شود، اما ما تیمی با کیفیت بالا داشته و می توانیم همیشه با ترکیبی قدرتمند وارد زمین شویم. ما برای رسیدن به فینال آماده ایم. باید قدم به قدم پیش برویم، اما این هدف در ذهن ماست."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.