کد خبر: 1788298/41 زمان: 20:30   1400/08/05 بازدید: 24,948

دغدغه‌های ذهنی زیادی داریم؛

گل‌محمدی: فقط پرسپولیس نمی‌تواند خارجی بگیرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید تیمش این روزها با مشکلات عجیب و غریبی دست و پنجه نرم می کند.

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل ‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان بازی برابر نساجی مازندران که با پیروزی 2 بر 1 تیمش همراه بود، در گفتگویی که بلافاصله پس از پایان بازی با برنامه فوتبال برتر و مجری این برنامه در استادیوم آزادی داشت، در رابطه با این پیروزی حرف هایش را اینطور آغاز کرد: بازی خیلی فیزیکی بود و دو تیم روی هم پرس شدید گذاشته بودند. بازی فضاهای بسیار کمی داشت و به خاطر همین بود که بیشتر در میانه زمین جریان داشت. اما بازی خوبی بود و فکر می کنم تماشاگر پسند بود و موقعیت های هر دو تیم خوب بود. نساجی تیم خوبی بود. به نظرم یکی از تیم های خوب لیگ برتر است و کار سختی است شکست دادن این تیم. خدا را شکر سه امتیاز خوبی بود و اولین سه امتیاز خانگی ما بود. امیدوارم بتوانیم همین روند را ادامه بدهیم. 


او سپس با اشاره به مشکلات تیم اضافه کرد: البته ما مشکلات عجیب و غریبی داریم. نمی خواهم زیاد در موردش صحبت کنم. بچه ها با تمام کمبودها با تمام وجودشان کار می کنند. واقعا دغدغه های ذهنی زیادی داریم. اگر لازم باشد بعدا در موردش توضیح می دهیم، ولی امیدوارم شرایطی ایجاد شود که از این وضعیت دربیاییم و در شان و شخصیت پرسپولیس نیست که اینطور باشد.


سوال بعدی از گل محمدی در رابطه با جذب بازیکنان خارجی توسط رقبای پرسپولیس و فراهم نبودن این امکان برای تیم او بود و یحیی به این سوال اینطور پاسخ داد: خب هنوز نمی توانیم مخارج روزانه باشگاه را تامین کنیم و از آن طرف پنجره باشگاه بسته است. تازه پنجره باز شود و باید تضمین بدهی و اگر پولی باشد که در تیم خرج می شود. ما هم دوست داریم بازیکن خارجی جذب کنیم. شرایط سخت است و این شرایطی که در بحث بازیکن خارجی ایجاد کردند، به این نتیجه رسیدیم که فقط پرسپولیس نمی تواند بازیکن خارجی بگیرد. امیدوارم شرایط برای همه تیم ها برابر باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.