کد خبر: 1788328/55 زمان: 21:53   1400/08/05 بازدید: 5,815

امیدوارم زودتر شرایط زمین و حضور تماشاگران مهیا شود؛

صداقت: رقبا باید مقابل نساجی منتظر روز سختی باشند

مربی نساجی هدف اصلی این تیم در لیگ بیست و یکم را کیفیت روزافزون فنی تیمش دانست و گفت این تیم به شرایط جدولی توجهی ندارد، بلکه تلاش می‌کند هر بازی کیفیت بهتری از خود ارائه کند.

به گزارش "ورزش سه" مصطفی صداقت دستیار اول ساکت الهامی و مربی تیم نساجی مازندران پس از شکست این تیم در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس در میکسدزون ورزشگاه در گفتگو با خبرنگاران درباره بازی امشب گفت: به تیم پرسپولیس تبریک می‌گویم و هم‌چنین خداقوت و خسته نباشید به بازیکنان خودمان دارم؛ تمامی مسائل تاکتیکی را همانطور که آقای الهامی می‌خواستند در زمین پیاده کردند، به هر حال نشد آن‌طور که ما می‌خواستیم و این بازی یک نوید به لیگ ما بود که از حالا باید به نساجی با دید یک تیم باکیفیت نگاه کنند و روزی که با نساجی بازی دارند، منتظر یک روز سخت باشند.

 

وی افزود: همگی دیدند که تا آخرین لحظه تلاش‌مان این بود که پرسپولیس را تحت فشار بگذاریم و موقعیت‌سازی کنیم، اما به هر حال نتوانستیم به هدف‌مان که برد در این بازی بود برسیم؛ انشالله که در روزهای آینده بتوانیم جبران کنیم. امیدواریم که این کیفیت و نمایش را هواداران‌مان و دوستداران نساجی از ما قبول کنند.

 

صداقت درباره به کارگیری بازیکنان جوان در ترکیب نساجی گفت: دو دفاع میانی که ما در کنار حامد شیری بازی می‌کنند، یکی 19 سال و دیگری 21 سالش است. امیر جانملکی و محمد قربانی. تعویض‌هایمان را هم که دیدید، جواد ملایی 21 سال سن دارد، به هر حال آقای الهامی یک تلفیق خوب از بازیکنان باتجربه و جوان‌های باانگیزه که مطمئن باشید در آینده تعریف‌های زیادی از آن‌ها می‌شنوید، داشته است.

 

مربی نساجی درباره ارزیابی‌اش از آینده این تیم در لیگ برتر توضیح داد: ما حتی آن روزهای سخت آخر فصل گذشته که همه آن درگیر اتفاقات شرایط جدولی بودیم، هیچ وقت درباره جدول و جایگاه صحبت نکردیم، آقای الهامی و کادرش تصمیم و تلاش‌مان بر این است که هر روز کیفیت فوتبالی‌مان بهتر کنیم، بازی به بازی جلو بریم؛ ما هیچ هدف‌گذاری خاصی برای آخر فصل نداشتیم، فقط تصمیم‌مان این است که هر روز در تمرین بهتر باشیم و بازی به بازی بهتر جلو برویم.

 

مصطفی صداقت درباره کیفیت زمین چمن شهدای ساری گفت: تیم ما امروز در روی یک زمین صاف و استاندارد بازی کرد و دیدید که کیفیت فوتبال ما و سرعت بازی تیم ما چگونه بود، متاسفانه این شرایط در ساری نداریم، به ما البته قول دادند که تا یک هفته دیگر با توجه به تمهیداتی که دارند کیفیتش بهتر می‌شود. البته من بعید می‌دانم آن کیفیتی باشد که تیم ما بتواند پاس تک ضربی که دلش می‌خواهد را انجام بدهد، امیدواریم که زمین خودمان هر چه زودتر آماده شود و بهتر از آن، شرایط حضور تماشاگر در ورزشگاه‌ها مهیا شود تا ما با بهترین حالت بتوانیم بهترین کیفیت را در مقابل چشم هواداران‌مان به اجرا بگذاریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.