کد خبر: 1788366/29 زمان: 01:07   1400/08/06 بازدید: 10,277

دنی کارواخال:

4 دقیقه وقت اضافه؟ اوساسونا فقط وقت تلف می‌کرد

مدافع رئال مادرید معتقد است که داور امشب باید 7 دقیقه وقت اضافه منظور می کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در دیداری که کمتر کسی تصور می کرد متوقف شود، 2 امتیاز خانگی را برابر اوساسونا از دست داد.

رئال پس از پیروزی در ال کلاسیکو به این بازی رسیده بود ولی در برابر دیوار دفاعی رسوخ ناپذیر اوساسونا حرفی برای گفتن نداشت. این پایانی بود بر 12 شکست متوالی اوساسونا در زمین رئال مادرید.

 

 

 

 

دنی کارواخال مدافع راست رئال در پایان بازی گفت:« برای پیروزی همه کار کردیم ولی خوش شانس نبودیم. باید در تمام کنندگی بیشتر دقت می کردیم و تاوانش را دادیم. اوساسونا به شدت پرس می کرد. با 5 مدافع کار می کردند و البته انتظارش را هم داشتیم. به سختی می توانستیم از لایه های دفاعی آنها عبور کنیم و البته از موقعیت های مان نیز استفاده نکردیم. در لالیگا برای پیروزی بر هیچ تیمی تضمین ندارید.»

 

 

 

 

کارواخال به 4 دقیقه وقت اضافه نیمه دوم هم اعتراض داشت:« داور بازی فقط 4 دقیقه وقت اضافه گرفت؛ در حالی که اوساسونا مرتب وقت تلف می کرد. معتقدم باید 5 یا 6 و حتی 7 دقیقه وقت اضافه می گرفت. فقط دروازه بان شان 4 دقیقه به خاطر مصدومیت روی زمین بود. در هر صورت توجیهی برای تساوی نیست و باید در 94 دقیقه پیروز می شدیم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.