کد خبر: 1788413/1 زمان: 12:21   1400/08/06 بازدید: 2,766

بسکتبال NBA، شکست فینالیست های سال قبل

مسابقات بسکتبال حرفه ای امریکا، دیشب با برگزاری ده مسابقه پیگیری شد که بیشتر مدعیان قهرمانی در کسب پیروزی ناکام ماندند.

به گزارش "ورزش سه" ، در مهم ترین دیدار دیشب، میلواکی باکس مدافع عنوان قهرمانی در خانه میزبان مینسوتا تیمبرولوز بود که با نتیجه 113 بر 108 مغلوب حریف شد. یانیس آنتتوکومپو فوق ستاره یونانی میلواکی در حالی که موفق به ثبت 40 امتیاز، 16 ریباند و 7 پاس منجربه گل شد، نتوانست مانع از شکست تیمش بشود و در آن سو انجلو راسل گارد راس مینسوتا با 29 امتیاز در کنار  انتونی ادواردز و انتونی تاونس با 25 امتیاز نقش بسزایی در پیروزی گرگ ها ایفا کردند.

 لس آنجلس لیکرز دیگر مدعی قهرمانی در حالی که لبرون جیمز افسانه ای را به دلیل مصدومیت در ترکیب خود نداشت، با وجود ایجاد اختلاف 26 امتیازی در پایان نیمه اول، در نهایت اسیر بازگشت اوکلاهاما در خانه شد و با نتیجه 123 بر 115 مسابقه را واگذار کرد. انتونی دیویس ستاره لیکرز با 30 امتیاز، 8 ریباند و دو پاس گل برترین بازیکن این میدان بود.

 فینیکس سانز ، فینالیست فصل گذشته هم در دیداری تماشایی و نزدیک در خانه از پس ساکرامنتو بر نیامد. شاگردان مونتی ویلیامز در این مسابقه در حالی که تا اخرین ثانیه ها با حریف خود در امتیاز 107 برابر بودند، با شوت سه امتیازی هریسون بارنز غافل گیر شدند و در نهایت با نتیجه 110 بر 107 شکست خوردند تا دوین بوکر گارد راس اماده فینیکس به رغم ارائه نمایشی درخور توجه و کسب 31 امتیاز و ثبت 8 پاس منجر به گل، نتواند مانع از شکست تیمش بشود.

 در سایر دیدارهای دیشب، بوستون در خانه با نتیجه 116 بر 107 مغلوب واشنگتن ویزاردز شد، شارلوت هرنتز در خانه اورلاندو مجیک به برتری 111-120 دست یافت و اتلانتا هاوکس هم موفق شد میزبان خود پلیکان را 102 بر 99 شکست بدهد. همچنین تورنتو رپترز توانست با درخشش فرد وان ولیت 108 بر 100 برابر ایندیانا پیسرز به پیروزی برسد. لس انجلس کلیپرز هم در شب کم فروغ جرج و جکسون، برابر کلیولند حرفی برای گفتن نداشت و با نتیجه 79-92 بازی را به حریف خود واگذار کرد. هم چنین پورتلند بلیزرز موفق شد در خانه برابر ممفیس به برتری برسد. مک کالم و لیلیارد هرکدام با کسب 25 و 20 امتیاز در پیروزی 116 بر 96 تیم شان در این مسابقه نقش مهمی ایفا کردند.
 

 


اما بروکلین نتز که به اعتقاد بسیاری یکی از پرستاره ترین تیم های NBA را در اختیار دارد، در نمایشی پر انتقاد، با نتیجه 106 بر 93 مغلوب میامی هیت شد. این در حالی بود که بروکلین با بهره مندی از جیمز هاردن، کوین دورانت، بلک گریفین و لا مارکوس الدریج و جو هریس و صرف نظر از غیبت کایل ایروینگ هم می توانست به راحتی برنده این دیدار بشود اما در نهایت ادبایو و جیمی باتلر با عملکرد هماهنگ خود موفق شدند از میامی را در برابر ستارگان نتز برنده از زمین خارج کنند.


از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.