کد خبر: 1788437/29 زمان: 15:23   1400/08/06 بازدید: 39,643

سرجی بارخوان

جانشین موقت رونالد کومان مشخص شد

رونالد کومان دیشب از هدایت بارسلونا برکنار شد و این باشگاه مشغول مذاکره با السد برای در اختیار گرفتن ژاوی هرناندز است. به جای او موقتا سرجی بارخوان روی نیمکت خواهد نشست.

به گزارش "ورزش سه"، شکست بارسا برابر رایو به معنای پایان کار رونالد کومان بود. بارسا با یک گل در زمین تیم مادریدی شکست خورد تا پس از باخت به رئال در ال کلاسیکو بحرانش عمیق تر شود. دیگر راه چاره ای برای سران بارسا جز اخراج کومان نبود و نیمه شب او از هدایت باشگاه کاتالان کنار گذاشته شد.

گزینه اول جانشینی او ژاوی هرناندز است اما اسطوره برای جدایی از السد کار ساده ای ندارد. در قرارداد او با تیم قطری بند جدایی وجود ندارد و بارسا باید رضایت سران السد را جلب کند. تا زمان رسیدن به این هدف، بارسلونا را یک مربی موقت هدایت خواهد کرد.

 

 

 

 

اولین بازی روز شنبه برابر آلاوس خواهد بود و مسئولان باشگاه امروز نام سرجی بارخوان را برای نشستن روی نیمکت در بازی روز شنبه اعلام کردند.

 

 

 

 

گفته می شد از بین سرجی بارخوان ستاره سابق بارسا و مربی فعلی تیم دوم باشگاه و آلبرت کاپیاس مربی پایه های باشگاه در نهایت یکی موقتا جانشین کومان خواهد شد. سرجی تابستان امسال جانشین پیمنتا در تیم دوم بارسا شد و کاپیاس با سابقه مربیگری تیم زیر 21 ساله های دانمارک هم دارای شانس خوبی است. در نهایت سرجی بارخوان موقتا روی نیمکت خواهد نشست.

 

 

 

خوان لاپورتا رئیس باشگاه ساعت 16.30 به وقت محلی با بازیکنان در کمپ خوان گامپر برای معارفه سرجی بارخوان جلسه ای خواهد داشت و به آنها اعلام می کند که سرجی بارخوان تا رسیدن توافق نهایی با ژاوی مربی موقت خواهد بود. او همچنین تاکید خواهد کرد که ژاوی گزینه نهایی جانشینی کومان است.

سرجی ساعت 17 تمرینات بارسلونا را زیر نظر خواهد گرفت. نشست خبری او نیز فردا ساعت 13 به وقت محلی(14.30 به وقت تهران) است.

 

 

 

 

سرجی که محصول آکادمی لاماسیاست، بین سال های 1993 تا 2002 مدافع چپ بارسلونا بود و در 267 بازی توانست شش گل نیز بزند. او سه فصل نیز برای اتلتیکو به میدان رفت و در همین باشگاه بازنشسته شد.

سرجی 56 بازی ملی برای اسپانیا نیز در کارنامه دارد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.