کد خبر: 1788824/58 زمان: 17:49   1400/08/08 بازدید: 12,576

رمزدیل؛ بهترین دروازه‌بان انگلیس اینجاست(عکس)

دروازه بان جوان آرسنال در نقش یک ناجی برای تیمش ظاهر شد و سیو زیبایش مقابل لستر، یکی از صحنه های زیبای فوتبال دنیا در سال 2021 بود.

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال هفته گذشته با کسب پیروزی سه بر یک مقابل استون ویلا به دو هفته ناکامی اش در رسیدن به برد خاتمه بخشید. این تیم امروز در دیداری حساس در خانه لسترسیتی به میدان رفت و موفق شد با دو گل به پیروزی برسد؛ یک شروع توفانی و البته درخشش تحسین برانگیز آرون رمزدیل این پیروزی بزرگ را برای توپچی ها رقم زد. دروازه بان جوان آرسنال در بازی امروز با سیوهای نجات بخش خود، دل هواداران آرسنال را به دست آورد و شاهد سر دادن شعار "مای..گل...کیپر" برای او از جانب هواداران آرسنالی حاضر در ورزشگاه بودیم.

 

اوج کار آرون رمزدیل، واکنش شگفت انگیز او در برابر ضربه آزاد بازیکن تیم لسترسیتی بود؛ تیمی که درون دروازه کسپر اشمایکل، پسر پیتر اشمایکل کبیر را داشت. رمزیل در دقیقه 43 روی شوت هنرمندانه جیمز مدیسون که کات زیبایی به آن داده بود، یک عکس العمل بی نظیر انجام داد؛ این حرکت به قدری زیبا و مسحور کننده بود که حتی پیتر اشمایکل را هم به تحسین واداشت و او در توئیترش، سیو گلر آرسنال را زیباترین سیوی دانست که در سال های اخیر دیده است.

 

 

 

رزمدیل بعد از تجربه دو سقوط پیاپی به دسته های پایین تر و با مبلغی قابل توجه راهی آرسنال شد؛ این تصمیم باشگاه منتقدین زیادی داشت و همین موضوع باعث شد تا گلر جوان انگلیسی تحت فشار شدیدی قرار بگیرد. او در بازی امروز اما به حدی درخشید که هواداران آرسنال در حالی که کارگردان تلویزیونی هم با هوشیاری برند لنویی که نیمکت نشین رمزدیل شده بود را نشان می داد، با شعار "مای...گل...کیپر..." برای گلر 23 ساله تیم شان رای اعتماد صادر کردند.

 

 

 

مهار ضربه آزاد دیدنی لستری ها در نیمه اول تنها سیو نجات بخش رزمدیل نبود و او در فاصله سه ثانیه پس از مهار ضربه آزاد مدیسن، ریباند آن را با چابکی مثال زدنی خود مهار کرد تا همچون یک دیوار عمل کند. گلر آرسنال در نیمه دوم درخشش خود را ادامه داد و یک تنه سه امتیاز را تا به صدا در آمدن سوت پایان بازی برای تیمش حفظ کرد. او 8 سیو در این دیدار انجام داد تا کلین شیتی به یادماندنی به جای بگذارد.

 

 

رمزدیل در دقایق 62 و 56 دو بار دیگر در نقش ناجی ظاهر شد و سیوهای زیبایی در برابر دو موقعیت تک به تک حریف داشت. او در دقیقه 62 با یک دست به زیبایی ضربه بازیکن لستر را در حالی که می رفت توپ از بالای سرش عبور داده شود مهار کرد تا قابی دیگر به قاب های سیوهای امروزش اضافه کند.

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.