کد خبر: 1789043/47 زمان: 13:14   1400/08/09 بازدید: 134,839

پایان کابوس حذف از آسیا

مجوز حرفه‌ای استقلال و پرسپولیس صادر شد

پس از روزها کش و قوس سرانجام باشگاه پرسپولیس استقلال توانستند مجوز حرفه ای را دریافت کنند.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که شایعات بسیار زیادی پیرامون حذف سرخابی های پایتخت از لیگ قهرمانان آسیا وجود داشت، هر دو تیم موفق شدند مجوز حرفه ای برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا 2022 را به دست بیاورند.

 

مجید صدری سرپرست مدیرعاملی و رئیس هیئت مدیره پرسپولیس با اشاره به این موضوع گفت: تمام مدارک لازم در اختیار کمیته استیناف فدراسیون فوتبال و همچنین کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته است.

 

این در حالی است که پرسپولیس باتوجه به طلب گابریل کالدرون و همچنین مسئله مالکیت مشترک تحت نظر دولت، نگرانی بسیار زیادی بابت حذف از لیگ قهرمانان داشتند اما حالا این مشکل برطرف شده و پرسپولیس می‌‌تواند در فصل جدید لیگ قهرمانان حاضر شود.

نکته مهم اینکه فرشید سمیعی معاون حقوقی استقلال در اینستاگرام به این موضوع پرداخت و نوشت که به زودی «خبر خوب»  به گوش هواداران این تیم خواهد رسید.

 

محمد نوری مدیر رسانه استقلال در این خصوص عنوان کرد: خوشبختانه با حمایت دکتر حمید سجادی، وزیر محترم ورزش و جوانان و آقای عزیزی خادم و جناب آقای بهاروند، مجوز حرفه‌ای استقلال جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا توسط کمیته استیناف صادر شد.

 

سرپرست پرسپولیس با اشاره به این موضوع اظهار داشت: مواردی که در حال حاضر در مسیر دریافت مجوز حرفه‌ای وجود داشت در دوره‌های گذشته نیز وجود داشته است ولی با حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال اقدامات این موانع برطرف شد. هواداران نگران نباشند، مجوز صادر شد و تمام اقدامات داخلی انجام شده است و تمام مدارک درخواستی نیز برای AFC ارسال می‌شود.

 

صدری در پایان با تشکر از زحمات سجادی و عزیزی خادم، گفت: وزیر ورزش و رییس فدراسیون فوتبال به احترام هواداران و خانواده بزرگ پرسپولیس حمایت لازم برای صدور مجوز حرفه ای را به عمل آوردند.

 

این در شرایطی است که باخبر شدیم مجوز حرفه ای استقلال نیز تا ساعتی دیگر صادر می‌شود و هواداران این تیم نیز خیالشان بابت حضور در آسیا راحت خواهد شد. خصوصا حالا که فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال در فضای مجازی خبر حذف از لیگ قهرمانان را تکذیب و ابراز امیدواری کرده که مشکل پیش آمده به زودی حل شود.

 

با این حساب پرسپولیس، فولاد، سپاهان و استقلال به عنوان چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا 2022 حضور خواهند داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.