کد خبر: 1789342/47 زمان: 18:42   1400/08/10 بازدید: 136,111

امیدوارم اشتباه کنم و اینطور نباشد؛

گل‌محمدی: شاید پروژه نابودی پرسپولیس را دارند 

سرمربی تیم پرسپولیس می‌گوید تصمیمگیری‌های اخیر درباره پرسپولیس این شائبه را ایجاد کرده که برخی به دنبال نابودی این تیم هستند. 

به گزارش "ورزش سه"، نشست خبری پس از بازی یحیی گل‌محمدی نیز مثل صحبتهای پیش از بازی او جنجالی و عجیب بود؛ جایی که او درباره «تصمیم‌گیری‌های اخیر» در مورد پرسپولیس صحبت کرد و تئوری «نابودی و شکست» تیمش بر اثر این تصمیمها را مطرح کرد.

 

* باید بیشتر تلاش کنیم و بهتر باشیم


اولا تبریک می‌گویم به تیم آلومینیوم اراک و فکر می‌کنم تیم شایسته‌ای برای بردن بودند. تیمی نبودیم که حتی مساوی بگیریم، تیمشان خیلی بهتر از ما بازی کرد، بهتر جنگیدند و از موقعیتشان هم خوب استفاده کردند و تبریک می‌گویم. ما شرمنده مردم و هوادارانمان شدیم و بازی خوبی را انجام ندادیم. نه کیفیت خوبی را ارائه دادیم و نه نتیجه خوبی داشتیم.

 

* پارسال از باخت درس گرفتیم و 6 بازی را بردیم


زیاد حرفی برای گفتن نداریم که از بحث فنی صحبت کنیم اما باید سعی کنیم خودمان را پیدا کنیم و ریکاوری خوبی انجام دهیم و نقاط ضعف را مشخص کنیم و تلاش کنیم بهتر شویم. این کاری است که باید در روزهای آینده انجام دهیم. یک بازی سنگین دیگر برابر گل‌گهر داریم و باید درس خوبی از بازی با آلومینیوم بگیریم. ما پارسال هم به این تیم باختیم و از آن درس گرفتیم و توانستیم شش بازی متوالی را ببریم. الان هم اتفاقی شبیه پارسال است و باید سعی کنیم بهتر باشیم و بیشتر تلاش کنیم.

 

* دوست ندارند این تیم موفق باشند


اتفاقات و تصمیمگیریهایی که برای تیم در چند ماه اخیر انجام شده، کار را برای تیم سخت کرده. بالاخره دنبال این نیستیم که بهانه بیاوریم یا دنبال علت باشیم. اینکه چرا تیم در این وضعیت افتاده، واقعا نمی‌خواهم موشکافانه آن را بررسی کنیم و دلایل این اتفاقات را پیدا کنیم. همه می‌دانند بالاخره پس از 5 دوره قهرمانی متوالی، سنگ‌اندازی زیادی می‌شود و دوست ندارند این تیم موفق شود. شاید شاید خودم هم (امیدوارم اینطور نباشد  واشتباه کرده باشم) یکی از پروژه ها برای شکست پرسپولیس باشم. امیدوارم واقعا این اتفاق نیفتاده باشد. امیدوارم اشتباه کرده باشم اما وقتی اتفاقاتی که برای این تیم افتاده را کنار هم می‌گذاریم، فقط یک دلیل می‌تواند داشته باشد که پرسپولیس موفق نباشد. حالا بعد از باخت هم هست و بعضی ها فکر می‌کنند دنبال می‌کنند دنبال بهانه هستیم. باید بیشتر تلاش کنیم.

 

* باید با همین [نفرات] فصل را ادامه دهیم


نمی‌خواهیم درباره شخص صحبت کنیم و فکر کنم ما در همه خطوط باید بهتر باشیم و فقط بحث دفاع راست نیست. فقط باید با تمرین بیشتر کار کنیم. ما همینی هستیم که هستیم. بیشتر از این نداریم و باید با همین‌ها ادامه دهیم. ما دنبال این نیستیم که بگوییم کسی ضعف دارد. بازیکنان خوبی هستند و باید تمرکز بیشتری روی کارمان کنیم و بهم اعتماد کنیم.

 

* شاید آلومینیوم سهمیه بگیرد


اگر بیرون از خانه هم اینطور قوی باشند، می‌تواند حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشد و به آنها تبریک می‌گویم.

 

* امیدوارم از وجود هواداران استفاده کنیم


نبود تماشاگر کلا به ضرر تیم ما بود چون ما بیشترین هوادار را در همه شهرها داشتیم. بحث کرونا هم باید تا حالا بهتر از این مدیریت می‌شد اما در هر صورت تصمیم‌گیری‌هایی که انجام شده، مشخص است که اشتباه بوده. می‌توانستیم بهتر عمل کنیم تا حداقل از وجود هواداران استفاده کنیم. فکر می‌کنم آقای رییسی تلاش می‌کنند واکسیناسیون عملی شود و این اواخر اتفاقات خوبی افتاده. امیدوارم مردم هم رعایت کنند تا کرونا به کمترین میزان برسد و از هواداران استفاده کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.