کد خبر: 1789956/29 زمان: 16:13   1400/08/13 بازدید: 10,747

ادعای سان:

مشکل حل شد، کونته امشب روی نیمکت تاتنهام

آنتونیو کونته امشب برای اولین بار روی نیمکت تاتنهام تیمش را هدایت خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سه شنبه ظهر شایعات حضور آنتونیو کونته در تاتنهام به حقیقت منجر شد و این باشگاه انگلیسی اعلام کرد با کونته برای یک سال و نیم به توافق رسیده است. او جانشین نونو اسپریتو سانتویی شد که نتوانست نتایجی خوب را کسب کند و در حالی که تابستان به عنوان سرمربی تاتنهام انتخاب شده بود، برکنار شد.

 

 

 

 

تاتنهام امشب در لیگ کنفرانس اروپا میزبان ویتسه آرنهایم هلند است ولی ابهاماتی در مورد حضور کونته روی نیمکت وجود داشت. مشکل به ویزای کار سرمربی ایتالیایی مربوط بود ولی طبق ادعای سان، این مشکل حل شده و کونته می تواند برای اولین بار روی نیمکت تاتنهام نشسته و مقابل هواداران خودی، تیمش را هدایت کند.

 

 

 

 

کونته در مورد پذیرش سرمربیگری تاتنهام گفته بود:« سرمربی تاتنهام شدن لذت و افتخار بزرگی است و من می خواهم این اعتماد را جبران کنم. فلسفه من بسیار ساده است، ما می خواهیم فوتبال خوب و جذابی برای هوادارانمان ارائه داده و داشتن یک تیم باثبات باشیم، نه پرفراز و نشیب. من فکر می کنم که هواداران تاتنهام شایسته داشتن یک تیم رقابت طلب و خواهان مبارزه هستند و من نیز تمام تلاش خود را خواهم کرد تا لایق حمایت آنها باشم.»

 

لازم به ذکر است که تاتنهام با 4 امتیاز در گروه خود پس از رن 7 امتیازی و ویتسه 6 امتیازی، در رده سوم قرار دارد و باید بازی امشب را پیروز شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.