کد خبر : 1790560 | 16 آبان 1400 ساعت 09:49 | 12.9K بازدید | 1 دیدگاه

مخالفت بنا و درستکار با اعزام ستاره‌ها به مسکو

سرمربیان تیم‌های ملی آزاد و فرنگی با اعزام 3 ستاره کشتی به تورنمنت ALL STAR روسیه مخالفت کردند.

مخالفت بنا و درستکار با اعزام ستاره‌ها به مسکو
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، در روزهای گذشته 3 کشتی‌گیر ایرانی از سوی روس‌ها به تورنمنت ALL STAR که قرار است 12 آذر در مسکو برگزار شود، دعوت شدند.
 

برای حضور در این رقابت‌ها شماری از ستارگان کشتی آزاد و فرنگی جهان از جمله عبدالرشید سعدالله‌اف، زائوربک سیداکوف، ماگومدحبیب کادیماگومدوف و... دعوت شده‌اند که کشتی فینال گونه‌ای در دو رشته آزاد و فرنگی برابر هم خواهند داشت. از ایران نیز امیرحسین زارع قهرمان سنگین وزن جهان در سال 2021 و همچنین محمدرضا گرایی قهرمان 67 کیلوی جهان و المپیک به همراه محمدعلی گرایی نفر سوم وزن 77 کیلوی جهان به این رقابت‌ها دعوت شده‌اند.

 

فدراسیون کشتی در این باره نظرات سرمربیان دو تیم را جویا شد که هیچ کدام از آنها موافق حضور این سه کشتی‌گیر در مسکو نیستند.

 

هم محمد بنا و هم پژمان درستکار سرمربیان تیم‌های ملی فرنگی و آزاد به دلیل اینکه بعد از جهانی هیچ یک از کشتی‌گیران اعزامی تمرین منظمی نداشته‌اند، با این اعزام مخالفت کرده‌اند. خصوصا 3 کشتی‌گیر دعوت شده که هیچ کدامشان تاکنون برای حضور در لیگ هم قرارداد نبسته‌اند تا به واسطه لیگ لااقل تمرین منظم‌تری داشته باشند.

 

اینطور که پیداست استارت رسمی کشتی ایران برای مسابقات سال 2022 از مسابقات قهرمان کشوری زده خواهد شد که هنوز زمان دقیق برگزاری آن اعلام نشده است.

دیدگاهها