کد خبر: 1791259/39 زمان: 12:58   1400/08/19 بازدید: 4,977

مجتبی حسینی- ذوب‌آهن؛ این‌بار فرق دارد(عکس)

مجتبی حسینی روز جمعه مقابل تیمی قرار می‌گیرد که خاطرات زیادی با آن دارد.

به گزارش "ورزش سه"، در تنها دیدار معوقه لیگ برتر روز جمعه تیم های پیکان و ذوب‌آهن رودرروی یکدیگر قرار می‌گیرند. این مسابقه برای مجتبی حسینی سرمربی خودروسازان یک تقابل ویژه محسوب می‌شود.


حسینی که در چندین دوره هدایت ذوب‌آهن را برعهده داشته و روزهای خوبی را با این تیم گذرانده حالا با شرایط متفاوت مقابل آن قرار می‌گیرد. حسینی چند سال به عنوان دستیار یحیی گل محمدی در ذوب‌آهن کار کرد و بعد از آن در 3 دوره سرمربی سبزپوشان اصفهانی شد. ذوب‌آهن در یک دوره با حضور حسینی سهمیه آسیایی را نیز کسب کرد و در سومین حضور این مربی موفق شد سهمیه لیگ برتری خود را در لیگ بیستم حفظ کند.

 


در پایان فصل گذشته اما مسئولان ذوب‌آهن نسبت به این مربی ناملایمتی هایی داشتندو تصمیم به قطع همکاری با او گرفتند. مجتبی حسینی بعد از جدایی از ذوب‌آهن به پیکان رفت و هدایت خودروسازان را برعهده گرفت.


تیم تحت هدایت او در 3 بازی اول خود بدون شکست مانده و موفق شده 7 امتیاز به دست آورد که شروعی بسیار خوب در لیگ محسوب می‌شود. حالا در چهارمین گام حسینی باید شاگردانش را مقابل ذوب‌آهنی به میدان بفرستد که خاطرات زیادی با آن دارد.

 


از این رو با توجه به اتفاقات پایان فصل گذشته قطعا مجتبی حسینی انگیزه های خاصی برای تقابل با گاندوها دارد و تیمش را برای موفقیت به زمین می‌فرستد. این مربی باتجربه این روزها در تمرینات پیکان نیز با انگیزه حضور پیدا می‌کند و مشخص است که برای موفقیت مقابل تیم سابق برنامه ریزی خاصی دارد.


نکته جالب دیگه اینکه پیکان در صورت برد مقابل ذوب‌آهن به صدرجدول رده بندی لیگ برتر صعود می‌کند و همین مساله انگیزه خاصی برای اعضای تیم ایجاد خواهد کرد. هرچند که ذوب‌آهن نیز نشان داده تیم سرسختی است و حریف قدرتمندی برای خودروسازان محسوب می‌شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.