کد خبر: 1792006/29 زمان: 17:39   1400/08/23 بازدید: 56,165

ادعای دیاریو اسپورت

حمله بارسا به چلسی؛ سه آبی‌پوش برای ژانویه!

بارسلونا روی سه بازیکن نیمکت نشین چلسی برای تقویت خود در زمستان تمرکز کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، از چهارشنبه گذشته ژاوی رسما کار خود در بارسلونا را شروع کرد و در اولین اقدام برای تقویت تیمش با بازگشت دنی آلوز موافق کرد. ستاره 38 ساله برزیلی که بدون تیم بود از ژانویه برای بارسا بازی خواهد کرد. گفته می شود ژاوی، تیاگو آلکانتارا هافبک لیورپول را هم مد نظر دارد و او که از 2013 بارسا را ترک کرده نیز ممکن است بازگردد. تیاگو بر خلاف آلوز تحت قرارداد با باشگاهش است و انتقال او به سادگی میسر نخواهد بود.

 

 

 

 

برنامه های ژاوی برای تقویت بارسا به این دو بازیکن محدود نمی شود. بارسا مشکلات مالی فراوانی دارد و هدف سران باشگاه جذب قرضی با بند خرید دائمی بازیکن در ژانویه است. طبق ادعای اسپورت، بارسا سه بازیکن چلسی را نیز مدنظر دارد و تلاش خواهد کرد حداقل یکی را در انتقالات زمستانی به خدمت بگیرد. هر سه بازیکنانی هستند که در ایده های توماس توخل جایگاه ثابتی ندارند و جدایی از چلسی یکی از گزینه های شان محسوب می شود.

 

 

 

 

کالوم هادسون اودوی، حکیم زیاش و کریستین پولیسیچ بازیکنانی هستند که مورد علاقه بارسا قرار دارند. هر سه نیمکت نشین هستند و احتمالا شانس حضور ثابت در ترکیب بارسا را به نیمکت نشینی در چلسی ترجیح خواهند داد ولی مشکل اصلی جلب رضایت باشگاه چلسی است.

 

 

 

 

زیاش مراکشی در آژاکس ستاره ای تاثیرگذار بود ولی در چلسی نتوانسته بدرخشد. پولیسیچ هم به عنوان جانشین هازارد جذب شد ولی او هم نتوانسته توقعات را برآورده کند. هادسون اودوی نیز شرایطی مشابه دو بازیکن فوق دارد. باید دید بارسلونا در نهایت کدام یک از این سه بازیکن را جذب خواهد کرد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.