کد خبر: 1793893/55 زمان: 22:16   1400/09/02 بازدید: 13,566

انگیزه‌های مضاعف رفیعی، حسینی و ریگی؛

سه فجری سابق با پیراهن سپاهان در حافظیه(عکس)

سه ستاره ترکیب تیم فوتبال سپاهان در شرایطی مقابل فجر به میدان می‌روند که سابق پوشیدن پیراهن این تیم شیرازی را در کارنامه خود دارند.

به گزارش "ورزش سه" تقابل فجرسپاسی و سپاهان یکی از 8 دیدار هفته ششم لیگ برتر است که فردا در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار خواهد شد، شاگردان کلانتری به دنبال حفظ روند شکست‌ناپذیری خود در هفته‌های گذشته هستند و سپاهانی‌ها برای جا نماندن از کورس قهرمانی باید با دست پر از شیراز به اصفهان برگردند.

 

نکته جالب‌توجه در ترکیب دو تیم، وجود بازیکنان باسابقه بازی در تیم شیرازی است؛ محمدرضا حسینی، سروش رفیعی و مسعود ریگی سه بازیکن کلیدی ترکیب سپاهان هستند که سابقه پوشیدن پیراهن فجرسپاسی را دارند و باید فردا مقابل تیم سابق خود به میدان بروند.

 

 

 


سروش رفیعی ، سید محمدرضا حسینی و مسعود ریگی سه بازیکنی هستند که فوتبال خود  را از فجر سپاسی شروع کرده اند. فردا مقابل تیم سابق خود قرار میگیرند

 

 

این سه بازیکن در شرایطی مقابل تیم سابق‌شان به میدان می‌روند، که در لیگ بیست و یکم عملکرد خوبی از خود نشان داده‌اند و باید دید در مسابقه فردا مقابل فجرسپاسی چه عملکردی دارند و چگونه در ترکیب سپاهان حاضر خواهند شد؛ به نظر می‌رسد هر سه بازیکن در ترکیب اولیه تیم‌شان قرار بگیرند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.