کد خبر: 1793946/1 زمان: 08:35   1400/09/03 بازدید: 1,793

تنها تلاش تیرانداز برای کسب موفقیت کافی نیست!

ملی‌پوش تیراندازی گفت: هر ورزشکاری برای کسب سهمیه المپیک و موفقیت در بازی‌های آسیایی تلاش می‌کند اما در کنار تلاش نیازمند امکاناتی هستیم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، پوریا نوروزیان در خصوص اردوهای تیم ملی تفنگ اظهار کرد: خداراشکر دو هفته ای است اردوها زیر نظر حسین باقری به عنوان سرمربی آغاز شده است و در حال تمرین هستیم. حدود ۱۳ تا ۱۴ نفر در اردو هستیم، البته دقیق نمی‌دانم. خانم نقی‌لو و آقای مناف نیز به عنوان کمک مربی در اردو حضور دارند.

 

ملی‌پوش تفنگ با ابراز امیدواری برای بهتر شدن شرایط اردوهای تیم ملی تیراندازی گفت: امیدواریم با آمدن رئیس جدید فدراسیون شرایط از لحاظ امکانات و فنی خیلی بهتر از این شود. امیدوارم با برنامه‌ریزی درست، راه درست برای موفقیت در بازی‌های آسیایی فراهم شود.

 

وی در خصوص مسابقات پیش روی تیم ملی گفت: مسابقات جام جهانی را پیش رو داریم. اولین مسابقه، جام جهانی مصر است که اسفند ماه برگزار می‌شود. البته حضور  و اعزام ما به این مسابقات مشخص نیست و به نظرم به تصمیم رئیس جدید و بودجه بستگی دارد. قطعا هدف بعدی هم بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ خواهد بود و خود را برای این مسابقات آماده می‌کنیم.

 

نوروزیان در خصوص هدف بزرگتر خود یعنی کسب سهمیه المپیک گفت: هر ورزشکاری برای کسب سهمیه المپیک و حضور موفق در بازی‌های آسیایی تلاش می‌کند. همه تلاش می‌کنیم اما در کنار تلاش نیازمند امکاناتی هستیم که فکر می‌کنم آن نیازمندی ها برطرف نشده است. 

 

وی افزود: تلاش ما به تنهایی برای کسب سهمیه و یا مدال در بازی‌های آسیایی کافی نیست. در کنار کوشش ما امکاناتی نیاز است که باید فراهم باشد تا بتوان در مسابقات جهانی سهمیه کسب کرد و یا در بازی‌های آسیایی روی سکو رفت که فکر می‌کنم آن نیازها هنوز برطرف نشده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.