کد خبر: 1794044/58 زمان: 15:52   1400/09/03 بازدید: 9,506

سامورایی تراکتور آماده بازگشت به میادین (عکس)

مهاجم تیم تراکتور بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیتش امروز در لیست ذخیره های تیمش دیده می شود.

به گزارش "ورزش سه"، محمد عباس زاده عملکرد بسیار خوبی در لیگ بیستم داشت و بهترین گلزن تراکتور در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا لقب گرفت. با توجه به این عملکرد خوب، تراکتوری ها به هر نحوی که بود رضایت مهاجم تیم شان را برای حضور در فصل بعد جلب کردند.

عباس زاده فصل جدید را با بدشانسی شروع کرده و در هفته دوم با یک مصدومیت نسبتا شدید مواجه شد. اوبا وجود مصدومیت در بازی اول مقابل گل گهر، به تشخیص کادر پزشکی در هفته دوم به میدان رفت و در نیمه دوم این دیدار به علت تشدید مصدومیت، مجبور به ترک زمین شد.

مصدومیت مهاجم تراکتور از ناحیه همسترینگ بود و او را چند هفته ای از میادین دور کرد؛ عباس زاده پس از غیبت در بازی با پیکان و استقلال، در هفته پنجم مقابل سپاهان هم برای احتیاط بیشتر بازی نکرد چرا که ریسک قبلی کادر پزشکی سرخ پوشان در مورد او جواب نداده و باعث تشدید مصدومیتش شده بود.

 

 

 

بعد از این وقفه یک ماهه، در بازی امروز شاهد حضور نام محمد عباس زاده در لیست تیم تراکتور بودیم. به این ترتیب در صورتی که سولدو صلاح بداند، عباس زاده می تواند در بازی امروز برای تیمش به عنوان بازیکن جایگزین به میدان برود.

 

عباس زاده که چند وقتی است با مدل موهای فعلی اش ظاهر می شده، پیش از شروع بازی به همراه دیگر بازیکنان تراکتور گرم کرد تا نشان دهد، سامورایی سرخ پوشان آماده بازگشت به میادین است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.