کد خبر: 1794148/52 زمان: 20:20   1400/09/03 بازدید: 6,130

مورینیو: دیدار فردا برای ما حکم فینال را دارد

ژوزه مورینیو، سرمربی رم، از اهمیت بازی فردا مقابل زوریا در لیگ کنفرانس اروپا صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، جالوروسی فردا شب در پنجمین بازی خود از سری مسابقات دور گروهی لیگ کنفرانس اروپا میزبان تیم زوریا خواهد بود. شاگردان ژوزه مورینیو در حال حاضر با یک امتیاز کمتر نسبت به بودو گلیمت در رده دوم گروه قرار دارند و پیروزی در مسابقه فردا شب تضمین کننده صعود آنها به مرحله حذفی مسابقات خواهد بود.

 

 

 

 

ژوزه مورینیو در نشست خبری پیش از دیدار برابر زوریا گفت: "اگر ما برنده شویم در بازی‌ها خواهیم ماند و اگر هم ببازیم حذف می شویم. همچنین نتیجه تساوی باعث خواهد شد که همه چیز دست خودمان باشد. این یک فینال برای ما خواهد بود. حضور همزمان در سری‌آ و لیگ کنفرانس بسیار دشوار است اما ما می‌خواهیم این مشکل را داشته باشیم."

 

شرایط تامی آبراهام و نیکولو زانیولو: " آبراهام؟ من واقعاً راضی هستم. او برای تیم کار می کند و به ما کمک زیادی می کند. حتی از نظر دفاعی، در روش پرسینگ. او یاد گرفته است که به عنوان یک بازیکن تیمی، بعد دیگری هم داشته باشد. دیر یا زود او شروع به گلزنی می کند. با این حال مصدومیت ها باعث محدود شدن او شده است. او، زانیولو و روی پاتریسیو فردا بازی خواهند کرد. من از زانیولو انتظار خاصی ندارم بلکه از تیم انتظار دارم، ما باید هر کاری انجام دهیم تا برنده شویم."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.