کد خبر: 1794262/34 زمان: 11:00   1400/09/04 بازدید: 3,799

بازوبند خوش یمن برای عزت الله پورقاز

هفته پیش بود که عزت الله پورقاز با بازوبند کاپیتانی به ترکیب سپاهان برگشت و در مصاف با تراکتور با تلاش هم تیمی هایش دروازه سپاهان را بسته نگه داشت.

به گزارش "ورزش سه"، این هفته و در دیدار با فجر سپاسی او یک کار ویژه انجام داد؛ باز کردن دروازه حریف. گل او زمینه ساز پیروزی دو بر صفر سپاهان در این بازی و کسب سه امتیاز ارزشمند در خانه حریف شد. البته این اولین بار نبود که عزت پورقاز برای سپاهان گل زنی می کرد. در یکی از فصل های حضور با زدن 6 گل برای سپاهان در لیگ برتر و حذفی گل زن ترین مدافع میانی لیگ برتر لقب گرفت.

 

خط دفاعی سپاهان این فصل بر خلاف هفته های ابتدایی فصل گذشته عملکرد تحسین بر انگیزی داشته به این خاطر که در 8 مسابقه تنها یک بار و آنهم در بازی با ذوب آهن دروازه اش باز شد. مسابقه ای که با نتیجه یک بر صفر به سود تیم ذوب آن پایان یافت و تنها شکست سپاهان هم در همین بازی بوده است.

 

در این بازی محرم نوید کیا از زوح عزت الله پورقاز و گئورگی گولیسانی در قلب خط دفاعی اش بهره برد؛ دو مدافعی که بارها و بارها نشان دادند میل به گلزنی دارند و در جریان بازی روی ضربات ایستگاهی پیشروی می کنند تا با ضربات سر دروازه حریف را تهدید کنند.

 

در هفته های ابتدایی عزت الله پورقاز به دلیل مصدومیت در ترکیب قرار نمی گرفت و بعد از رهایی از بند مصدومیت هم به عنوان بازیکن تعویضی به میدان می آمد اما از بازی با تراکتور فیکس شد و با گلی که در بازی دیروز زد بار دیگر جایگاه ثابت خود را در ترکیب سپاهان و در کنار گولیسانی تثبیت کرد. حضور با انگیزه عزت الله پورقاز در خط دفاعی سپاهان در کنار گولسیانی بدین معنی است که محرم نوید کیا این فصل دغدغه ای در خط دفاع نخواهد داشت و برای تصاحب جام قهرمانی بیشتر باید روی ایجاد موقعیت و بهره گیری از این موقعیت ها کار کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.