کد خبر: 1794284/58 زمان: 13:09   1400/09/04 بازدید: 36,133

ادعای جدید میثاقیان؛ در حد برج میلاد (عکس)

پدیده با قبول شکست مقابل تراکتور همچنان با یک امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار دارد.

به گزارش ورزش سه، تیم پدیده مشهد در حالی برای انجام بازی هفته ششم راهی تبریز شد که تنها یک امتیاز در پنج بازی نخست خود در لیگ بیست و یکم کسب کرده بود. این تیم با هدایت اکبر میثاقیان امیدوار بود تا با امتیاز از شهری بیرون بیاید که سرمربی اش کلی خاطره خوب از آنجا داشت.

 

شاگردان میثاقیان اما با یک گل مغلوب تراکتور شدند تا با ثبت پنجمین شکست فصل در هفته ششم، بحران را لمس کنند؛ آنها تنها یک امتیاز از 18 امتیاز ممکن کسب کرده اند و شرایطی مشابه ماشین سازی فصل گذشته دارند که از همان روزهای نخست به گونه ای نتیجه گرفت که می شد سقوطش را پیش بینی کرد.

 

 

سرمربی باتجربه پدیده که این روزها از مشکل قلبی هم رنج می برد تحت فشار بسیار زیادی قرار دارد و حتی پیش از بازی با تراکتور شایعاتی مبنی بر اولتیماتوم به او مطرح شد؛ شایعاتی که بر اساس آن، بازی با تراکتور آخرین فرصت سرمربی پدیده عنوان شده بود. البته میثاقیان این شایعات را تکذیب کرد.

 

سرمربی پدیده که بازی قبل مقابل ذوب آهن را از خانه تماشا کرده بود، در بازی با تراکتور لب خط حضور داشت و با حرص و جوش همیشگی اش به هدایت شاگردان خود پرداخت. البته در این دیدار نتیجه لازم کسب نشد ولی میثاقیان در نشست خبری از صعود پدیده تا رتبه هفتم صحبت کرد، ادعایی که به همان اندازه پایین انداختنش از بالای برج میلاد عجیب بود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.