کد خبر: 1794360/34 زمان: 21:31   1400/09/04 بازدید: 16,527

زمان اعلام رای پرونده مارک ویلموتس اعلام شد 

دادگاه حکمیت ورزش (CAS)  اعلام رأی خود در پرونده سرمربی بلژیکی پیشین تیم ملی را به تعویق انداخت.

به گزارش" ورزش سه"، و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جلسه رسیدگی به پرونده مارک ویلموتس در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) برای چندمین بار به تعویق افتاد. دادگاه حکمیت ورزش، اعلام کرد مهلت صدور رأی پرونده ویلموتس  تا ۲۱ دسامبر سال ۲۰۲۱(۲دیماه) تمدید شد.

 

این برای چندمین بار است که دادگاه بین المللی ورزش صدور رای نهایی پرونده شکایت مارک ویلموتس علیه فدراسیون فوتبال ایران را به تعویق می اندازد و به نظر می رسد این به خاطر ارایه مدارک مستند جدید از سوی فدراسیون فوتبال ایران است. این اتفاق در حالی رخ داد که مارک ویلموتس به تازگی هدایت یک تیم مراکشی را بر عهده گرفته است. پیش تر خبر رسیده بود دادگاه بین المللی ورزش رای فیفا علیه فدراسیون فوتبال ایران را تقلیل داده است. فیفا در اعلام رای این پرونده حق را تمام و کمال به مارک ویلموتس داده و اعلام کرده که فدراسیون فوتبال باید همه مبالغ قرارداد با مارک ویلموتس را به این مربی پرداخت کند. 

 

مارک ویلموتس که کارنامه اش در تیم ملی فوتبال ایران نزدیک بود مانع از صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2022 شود 2 میلیون یورو به صورت نقدی از فدراسیون فوتبال ایران در ترکیه دریافت کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.