کد خبر : 1794399 | 05 آذر 1400 ساعت 10:44 | 10,710 بازدید | 4 دیدگاه

ریورپلات قهرمان لیگ آرژانتین شد (عکس)

ریورپلات موفق شد با پیروزی 0-4 برابر راسینگ کلاب قهرمان رقابت‌های فصل 2021 فوتبال آرژانتین شود.

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم ریورپلات و راسینگ کلاب بامداد جمعه به وقت ایران به مصاف یکدیگررفتند و این بازی با پیروزی 0-4 تیم میزبان به پایان رسید.

در این بازی از هفته بیست و دوم و در ورزشگاه 70 هزار نفری و پر از تماشاگر مونیومنتال، ریور تسلط کاملی بر بازی داشت و موفق شد پیروزی به یاد ماندنی و قاطعی در برابر تیم حریف به دست آورد.

 

 

این قهرمانی اهمیت ویژه‌ای برای مارسلو گایاردو، سرمربی این تیم، داشت که توانست به هفت سال دوری ریورپلات از جام قهرمانی لیگ آرژانتین خاتمه دهد.

این قهرمانی تنها موفقیتی بود که در سال‌های اخیر از چنگ این مربی گریخته بود و این موضوع زمانی عجیب‌تر می‌شود که بدانیم او در طول هفت فصل حضورش روی نیمکت این تیم 13 قهرمانی به دست آورده است.

 

 

ریور موفق شد روند قابل توجه 17 بازی بدون شکست را در مسیر رسیدن به جام به ثبت برساند که شامل 14 پیروزی و سه تساوی بود.

در واقع شکست 2-5 تایرز رده دومی در برابر خیمناسیا در روز پنج شنبه به این معنا بود که شاگردان گایاردو می‌توانند  با کسب یک امتیاز قهرمانی‌شان را جشن بگیرند اما آنها این جشن را با یک پیروزی قاطعانه برگزار کردند.

 

 

این مربی همچنین پس از حصول اطمینان از پیروزی و قهرمانی تیمش در لیگ آرژانتین، تصمیم گرفت از بعضی بازیکنان قدیمی و کهنه‌کارش در ترکیب استفاده کرده و به آنها اجازه دهد که در این شب به یاد ماندنی پس از مدت‌ها بار دیگر در زمین حضور داشته باشند.

آنها با قهرمانی در لیگ امسال موفق شدند سی و هفتمین قهرمانی تاریخ باشگاه در رقابت‌های داخلی را به دست آورند.

 

 

دیدگاهها